Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi gyarló ember?

Miért van ennyi gyarló ember?

Figyelt kérdés

Kis hazánk ugye az a hely, ahol pénzt gyűjtöttek Isaura felszabadítására, Esmeralda szemműtétjére, úgy tudom, volt aki Bobby miatt lett öngyilkos. Most egy török sorozat van - a címére nem emlékszem -, amit falnak az idősek, és sajnálkoznak a főszereplő gyerek sorsán. Kérdem Én, mi lehetett akkor a Jókai idején? Palvicz Ottókát akarták volna örökbe fogadni Baradlay Richárd helyett? Ezek mind kitalált személyek.

Közben élő gyermekek tízezrei éheznek, létező hajléktalan emberek fagynak meg az utcán és halnak éhen. A migránsokat is szidják anélkül, hogy tudnák, mi van a háttérben. Egy háborús területet bárki elhagyhatna a vagyonával együtt, s nem azért, hogy az új helyen fosztogassanak, gyilkoljanak, és erőszakot kövessenek el.

Mi ez a mesterségesen indukált emberség, ha valódi nem párosul mellé?



2019. jan. 26. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Mit vársz? Igen. Nagyon sok ostoba ember van. Főleg az idősek körében lehet olyan hogy komolyan vesz mindent amit a tv-ben lát vagy a neten olvas.

Amúgy ebből mit akarsz megtudni?

Valóban csak ennyi... Igen.

2019. jan. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a saját érdekedben foglalkozz a saját dolgaiddal. Főleg ezen az oldalon. :(
2019. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, tisztában vagy-e vele, de a gyarlóság teljesen más jelentést hordoz...


Ez egyszerű ostobaság. Sajnos sokan - főleg az idősek körében - egyoldalú híreket kapnak, és kevéssé tájékozottak érdemben emiatt. A tévében ha éppen a Királyi Hírharsona valamelyik adója szól, a töménytelen kreált f..szsággal, miközben kezében a Lokál magazin, az nem véletlenül vall hülyeségeket.



A (szociális) médiának pedig hatalmas befolyásoló ereje van, amely megintcsak a kevéssé intelligensebb embertársainkra jelent veszélyeket.

2019. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, 3. Tisztában vagyok vele, csak nem akartam ilyen durván fogalmazni a nyitókérdésben. Még az utóbbit értem is, mert nekem is volt problémám tőlem különböző nemzetiségű honfitársakkal, mégsem kezdek el senkit sem szidni sem itt sem közösségi oldalakon. A származását nem választhatja meg az ember.

Még azt is megértem, hogy a valóságshow-król vannak, akik azt hiszik, hogy tényleg a valóság és nem egy megrendezett műsor. Viszont az Isaurá-ról, az Esmeraldá-ról és a Dallas-ról tudhatták volna, hogy csak filmsorozatok, így valójában a szereplőik sem úgy élnek, ahogyan a filmekben.

2019. jan. 26. 09:59
 5/6 anonim ***** válasza:
7%
miért van ennyi álszent kérdező?
2019. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Emberként nehéz túllátni a vizuális faktorokon. Legtöbben csak akkor kapcsolnak ha egy átlag külső mögé beillesztjük az egyén küzdelmeit, múltját, személyiségét.
2019. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!