Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csesztetik ennyien...

Miért csesztetik ennyien Vajna Timi, ennyi unatkozó ember van vagy csak irigyek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 25. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Kell valami izgalom az eletukbe.

En ismertem szemelyesen, egy kozvetlen es kedves no. Az meg, hogy a hazassagat inkabb a baratsag meg a kompromisszumok vezereltek es nem a szerelem.. meg mindig tobbre tartom, mint a Tinderes-Insta influenceres kirakatszerelmeket

2019. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Irigyek és unatkoznak. De főleg irigyek.
2019. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mind a két válasszal egyetértek.
2019. jan. 25. 11:31
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Irigyek, hogy őnekik nem lehetett ilyen nőjük. De persze ezt nem akarják elismerni, helyette kitalálták, hogy a télapó egy gengszter és timike egy ribi. Csak a szokásos proli mentalitás. Mindenki, aki vitte valamire, az tuti hogy csaló, gonosz ember. Ne foglalkozz az erkölcsi hulladékokkal szerintem
2019. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

1.,2. totálisan jól írta.


Ez nagyon MAGYAR kérdező az a baj,kell a dráma,mivel életükben nincs izgalom meg lúzerül gondolkodnak, ezért könnyebb másokat b_sztatni meg irigykedni mint kezükbe venni a sorsukat.

Kell a fájdalom nekik,figyeld csak meg,mindig keresik kit lehet osztani ezzel picit megnyugtatja magát(szerinte) belül prsze egyre kissebb,de ehhez tudatosság kell.

Tüntetés,sztrájk,O1G-zés mindegy csak kell a dráma nekik.


Én Sarka Katát ismerem egy termben eddzettünk egy végtelen kedves tünemény vagány nő, mosolygott nem nézett le nem szólt be, poénkodtam neki,hogy látom egyre nehezebben egy a verseny diéta, aztán mosolygott és odavágta majd megtudom én is ha versenyzek.

Mondtam az biztos.


Alapvető mindsetbeli problémák vannak az embereknél.

Mivel életük nyomorult(akinek nem inge) ezért muszáj valami izgalmat keressenek maguknak.


,,Mindenki otthon sepregessen először" mindig ezt mondom.

Andy(R.I.P) tudta,hogy Timi miért van vele,milliárdos van esze.Ezt átbeszélték ők ezt otthon.

Utca népének fingja sincsen semmiről de köpköd,de mivel nem gondolkodnak ahogy az emberek nem szoktak ezért kitalálnak dolgokat,hogy szerintük így van.

2019. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

"Ez nagyon MAGYAR"


Annyira bírom az ilyen paprikajancsikat, hogy magyarul ír/beszél, de azért "hülyemagyarozik" ő is 1000-el.

Úgy látszik "ez is nagyon MAGYAR". :D

Mintha más országokban nem lennének celebek és nem beszélnének róluk az emberek. De azért magyarozzál csak. Te MAGYAR. :D

2019. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

Egyetertek az otossel.

En meg megertem, ha az emberek a rendszer ellen tiltakoznak, ha nem erzik jol magukat benne, akkor teljesen termeszetes. Viszont hogy par ember a maganeleti gondjai miatt frocsogjon egy - valamilyen szinten civil, mert nem o ul a Parlamentben es hozza a torvenyeket - nore. Nem mondom, hogy szent, vagy peldakepnek valo, de o kihozta a maximumot az eletebol. Es ne alszenteskedjunk, az orszag fele 10-20 ezrekert oli egymast a munkahelyen, kozosit ki meg tesz tonkre masokat raadasul.

Mindenki akit ismerek es ismeri Timit, nem ertik, miert lett ekkora szenzacio a kapcsolatukbol es hogy miert lett kb. a legutaltabb no, amikor mindenki jo velemennyel van rola az ismeretsegi koreben. Egyszeruen a tudatos noke a jovo, ennyi.

Andynek meg halas vagyok, evekig tamogatta a rakos betegeket es a Hospice alapitvanyt (ami miatt az en rakos csaladtagom elete is sokkal jobb lett.)

Mielott meg valaki felreertene, nem akarom maniakusan vedeni egyikojuket sem, csak nem ertem, miert demonizalnak igy par not, mikozben az orszagban sokkal, de sokkal nagyobb problemak vannak, amirol senki nem beszel. Ha azokba forditananak ennyi energiat ahelyett, hogy Timi kepei ala kommenteljek, hogy “Soros meg szingli, te r.....”, sokkal jobb hely lenne az orszag.

(Amugy Soros is hazas...:))

2019. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
6os a Magyar emberek nagytöbbségére jellemző, hogy kifejezetten rosszindulatú és irigyek. Ja és sunyik. De ez nem véletlen, ha a történelemből indulunk ki, mindig el voltak nyomva, hol az egyik hol a másik nép szállta meg őket, így megtanulták, hogy csak a sunyulással tudnak érvényesülni. A többi népre ez nem annyira jellemző.
2019. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Igen, irigyek, hogy neki többet bevesz a gyomra, mint az átlagembernek.
2019. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Haters gonna hate.
2019. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!