Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a futár elfelejtne odaadni...

Ha a futár elfelejtne odaadni a visszajárót te mit mondanál neki?

Figyelt kérdés

Kaptam egy váratlan csomagot ( vásároltam egy porszívót és ahhoz jött porzsák, ők sem szóltak nekem mindegy)

Fizetés előtt az utolsó 8ezee forintomból kifizettem, a gls futárnak odaadtam egy 5ezrest, a csomag 4290 lenne, közben beszélt hogy a futárnak is vegyem át a csomagját és elfelejtett vissza adni, nem vagyok egy garasos ember de azért szerintem minimum ha nincs aprója azért közölje hogy nem tud vissza adni és akkor azt mondom hagyja vagy keresek aprót, de se szó se beszéd elhajtott. Nagyon bunkó volt, ti szóltatok volna a helyemben??


2017. márc. 8. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szóltam volna. Bunkó vagyok, de a pizzafutártól is elkérem a visszajárót.
2017. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hagytam volna.


Most 700 Ft nem egy olyan hatalmas összeg.


Mondjuk adok egy 10.000-est és 4290 a csomag, nem ad vissza leütöm :D


Szóval egy 10 ezresnél tuti szóltam volna, de ezért lehet nem.

2017. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi van még fizetésig. Ha 10-én kapsz, akkor hagytam volna én is, ha mondjuk 25-én, na akkor patáliát csaptam volna "sz_ros" 700 forintért is! :D
2017. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 veterán vas ***** válasza:

Van az az összeg, amit nem érdemes megemlíteni, de a pofátlanságot általában szóvá teszem.

Úgy szoktam megelőzni az ilyet, hogy konkrétan megkérdezem, mennyi a fizetnivaló?

Ebben az esetben: 4290Ft.

Megoldások:

-1. ha van apróm annyit adok amennyi a csomag +jatt:

4600.Ft. köszönöm, hogy elhozta.


2. ötezressel a a kezemben:

a. 4500-tól legyen szíves. Vagy

b. 500-at kérek vissza.

Ennyi.

Ha látja rajtad a határozottságot, akkor nem is próbálkozik. Egyébként ne szégyenlősködj, a Te pénzedről van szó.

2017. márc. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!