Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt nektek olyan emléketek...

Mi volt nektek olyan emléketek amikor úgy éreztétek hogy igazán boldogok voltatok?

Figyelt kérdés
Semmi személyeset nem kérek csak egy két emlék kéne amikor teljesnek gondoltátok az életet

2019. jan. 27. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egy mentorom mellett 2005-ben:).
2019. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Percekben, max órákban tudom mérni az igazi boldogságot. Leginkább akkor jelentkezett, amikor abbahagytam az agyalást, aggódást, múlton révedezést, és csak a pillanatra figyeltem. Belefeledkezni egy jó könyvbe, filmbe, bicajozás közben nézelődni, barátokkal szalonnasütés, kreatív hobbi közben csak az alkotásra figyelni.
2019. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden olyan pillanat, ahol az élet nehézségei és a képességeim egymásnak feszültek, és győztem a saját elvárásaim szerint, eufórikus állapotot eredményezett kb. 1-2 napig jártak agyam jutalmazó neurotranszmitterjei, klassz érzés, ki kell élvezni és emlékezni rá. A folyamatos boldogság ígérete hazugság, kergetése éretlen személyiségre vall.
2019. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Néhányszor.

Többnyire olyankor van ilyen érzésem, amikor tudatosul bennem valami jó dolog, pl hogy süt a nap, és végre meleg van odakint, vagy hogy már csak egy hét karácsonyig, vagy hogy holnap szabadnapos vagyok, sikerült egy vizsgám, kaptam valami jó hírt otthonról....

De ha nagyobb dolgokra gondolsz, akkor talán az, amikor külön költöztem 19 évesen, és először aludtam az új helyen, amikor meglett a nyelvvizsgám, akkor éreztem, hogy tényleg haladok valamerre.

2019. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha így visszatekintek eddigi életemre, általában akkor éreztem boldogságot, amikor ott voltam lélekben és testben is. Félreértés ne essék, nem ezotéria és társaik, hanem csak egyszerűen nem vágytam máshová, mint ahol éppen voltam, nem vágytam se többre, se kevesebbre, se másra, lényegtelen, hogy volt-e velem valaki, vagy egyedül éltem át. Az ilyen helyzetek, eseményekre tudom azt mondani, hogy boldog voltam.
2019. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

gyerekként:

-ha vendég gyerekek jöttek és egész este játszottunk

kamaszként:

- fürödtünk a Balatonban a családommal

felnőttként:

- sétáltam, beszélgettem egy kedves ismerőssel

bármikor:

- belefeledkeztem egy jó könyvbe vagy filmbe

2019. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Metionin ***** válasza:
Az első igazán boldog emlékem az volt, amikor kamaszként énekeltem egy bandában és a kis koncertjeink végén amikor kiálltunk meghajolni. Azelőtt sohasem éreztem azt hogy valaminek a része vagyok, pedig amúgy sok éve énekeltem már kórusokban, de ott valahogy elvesztem a sok ember között. Meg később az a pillanat amikor először láttam meg a repülőből az országot, ahová minden álmom volt eljutni.
2019. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de elsősorban konkrét emlékeket kérnék amik így boldoggá tettek az életben. Egy darabhoz kellene és azok is nagyon jók amiket mondtatok csak konkrétabbra gondoltam
2019. jan. 27. 21:00
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha darabhoz lesz nem tudtok ti ki kreatívkodni magatoknak valamit? :D Basszus, megkéri a férj a feleség kezét, házasság, gyerek születés, diploma megszerzése, sikeres állásinterjú, nyaralás a tengerparton, családi piknikezés, túrázás. Ezek azok amik viszonylag eljátszhatóak. Vagy mire gondolsz? :D
2019. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyik legjobb, mikor volt barátnőm vagy 6-7 éve. Csinos lány volt, csendes, sok volt bennünk a közös. Jó volt vele lenni, mindig mentünk valamerre, programokat szerveztünk, egyszerűen jó volt, hogy van valaki.


Másik az utóbbi évek kezdete, mikor lett munkám, önállósodtam, és az addig mindennapos nincstelenségből elkezdett felépülni az életem. Igaz egyedül, de mégis haladtam előre.


Illetve ami régen boldoggá tett az olvasás. Hogy elvonulok a világtól egy időre. Legjobb mikor gyerekként, fiatalon ültem a szobában, erkélyen, udvaron és csak olvastam.

2019. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!