Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok szorongani mielőtt...

Szoktatok szorongani mielőtt egy régi baráttal/ismerőssel találkoztok? Hogyan küzditek le?

Figyelt kérdés
Elvárásaim vannak magammal szemben, és félek, hogy nem tudnánk miről beszélgetni, unalmas lennék...
2019. jan. 27. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szoktam, a kíváncsiság küzdi le bennem. Jobban érdekel mi van vele, mint az hogy milyennek fog látni.
2019. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kár izgulni, ha régi barát, akkor rengeteg a témalehetőség :D
2019. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szoktam, igen. Azon izgulok, hogy ciki leszek, unalmas vagy valami hülyeséget csinálok. Nem tudom, miért, pedig alapvetően örülök a találkozásnak. talán önbizalomhiány vagy megfelelési kényszer lehet.

Az szokott megnyugtatni, amikor végiggondolom, hogy hiszen ő régi jó ismerősöm/barátom, kedvel engem, nem azt fogja vizslatni, hogy mit hibázok, hanem örül, hogy végre lát! És tényleg mindig így is van. :)

2019. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nagy ritkán talizok valamelyikkel, akkor igen. De csak az első fázisban van ilyen, majd utána megy minden, de nem annyira jól.
2019. jan. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap találkoztam valakivel. Kezdetben tök jól ment, sodródtak a témák, de egy idő után megszakadt, percekig nem szóltunk egymáshoz. A későbbiekben pedig hiába akadtak témák, annyira elfogott ez a "kudarc érzés", tehát, hogy már elrontottam és ezután is tuti béna leszek meg ilyesmi, hogy hiába tudtam volna amúgy beszélni, de a mondandóm 1-2 szóban kimerült. Elég kínos volt...
2019. jan. 30. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:

De miért kudarc a pár perces csend? Nem kell folyamatosan beszélni. Gondolom, otthon se beszélsz állandóan a családtagjaiddal, sokszor csak úgy elvagytok egymás mellett.

De ha kínosnak érzed, akkor esetleg gyűjtsd össze legközelebb fejben néhány kérdést amit feltehetsz (persze olyat, amire tényleg kíváncsi vagy), vagy néhány dolgot, amit szívesen megélnél magadról. ha kifogy a téma, ezeket bedobhatod. Vagy csak nézz szét, és reagálj a környezetedre (pl. Jaj, olyan szép ez a havas fa, a tél a kedvenc évszakom! Képzeld, a múltkor is olyan jó volt, amikor a hóesésben.... stb)

2019. jan. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!