Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van úgy hogy nem tudja...

Más is van úgy hogy nem tudja kimutatni, hogy örül pedig örül?

Figyelt kérdés
Pl. Mikor ajándékot kapok szülinap karácsony vagy valami nem mutatom ki hogy örülök neki de egyébként meg igen.
2019. jan. 28. 06:18
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Én is pont így vagyok. Még a legapróbb dolgoknak is nagyon tudok örülni,de kívülről ez nem olyan látványos.

Van,h kapok vmit és örömömben majd kiugrok a bőrömből,de más csak annyit lát,h csak mosolygok és megköszönöm.

Nem tudom,ez miért van így.

Az egyetlen,aminek látványosan örültem eddig életemben,az vokt,mikor a szülinapom után picivel,épp Nőnapon közölte velem a dokim,h terhes vagyok. Na,ott sikítottam örömömben☺☺

2019. jan. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most hogy a kérdésed miatt bele gondolok, nem is tudom mikor volt utoljára olyan, hogy látványosan örültem valaminek. Egyszer a férjem vett nekem egy gitárt Karácsonyra. Nagyon meglepődtem, jobbat ki sem találhatott volna, onnantól le sem tettem a kezemből. Szegény, megjegyezte, hogy úgy látta nem is örülök neki, nem győztem bizonygatni, hogy pedig mennyire örültem.

Egy jó vígjátékot is képes vagyok sokszor végig nézni látszólag komor arccal. Ebből most úgy tűnik mintha befásult fap..na lennék, pedig nem így van. Nem egyformán nevettetnek meg dolgok, pl. jobban tudok nevetni egy valós szituáción, és rendkívül eltudok érzékenyülni, ami úgy jelenik meg, hogy sírva mosolygok.

2019. jan. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Még mindig jobb mint a színlelt, vagy túlreagált örvendezés.:D Kicsit úgy hangzik mintha direkt visszafognád magad, na azért ezt sem kellene, had örüljön az ajándékozó is veled együtt.
2019. jan. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!