Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nem tetszik nekem...

Miert nem tetszik nekem senki? Ezer kozul egy pasi, ha bejon. A kisugarzas a legfontosabb szamomra! Mindenkiben a hibat latom, pedig en sem vagyok bomba no meg tokeletes.

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 22:56
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Van meg valaki,aki igy erez?
2018. dec. 5. 22:58
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

Én is a hibát keresem másokban. És Én sem vagyok tökéletes.


18/f


de tudok neked tökéletes csajt és csávót is mutatni ;)

2018. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
15%

Meg is válaszoltad magadnak a kérdésed: mindenkiben a hibát látod

Az se jó ha mindenkibe csak a jót látod mert akkor mindenki vonzó lesz neked , azt almodd meg mi fontos neked igazan.

Mik azok a hibak amik nem tetszenek és miért. Egyébként változat. Én régen nem szerettem ha a pasinak pocakja volt,most pedig nem győzöm etetni a párom hogy legyen neki mert úgy szeretem (ő is .....)

2018. dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

ja, kezet is foghatunk..100.000+ ból talán egy lány aki megmozgat de ő meg sokkol..hiába nincs melle vagy épp sárgák a fogai, ő ott és onnantól beég az agyamba a kisugárzása miatt..a többi meg egy sanda pillantásból megvan, hogy "ok köszi nem"


meg ja messze-messze nem vagyok hűha srác mint ahogy az elfogadott szabványok szerint ezek a lányok sem gyönyörüek, csak nekem..

2018. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
A legjobb barátnőm is így érez sajnos. Sehogy sem tudom neki megmagyarázni, hogy így egyedül fog maradni. Látom rajta, hogy milyen magányos és meg sem merek előtte semmit említeni, amiben a párom szerepel. Így meg elég nehéz beszélgetni, tekintve, hogy a barátommal élek. Folyton olyan méla undorral tekint ránk, mióta együtt vagyunk. Nekem sem tetszenek a férfiak, akiket az utcán látok. A barátom sem tetszett, az érdeklődési körünk is eltérő, de kedvesen és udvariasan közelített hozzám, ezért adtam neki egy esélyt és kiderült, hogy milyen jó ember, így megszerettem. Ha a barátnőm példáját követném és csak a tökéletes embert keresném, akkor macskás néniként halnék meg, mert a tökéletes férfi csak a fejünkben létezik.
2018. dec. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Dehat csak elkepzelem,hogy megtudnam e csokolni es...NEM
2018. dec. 5. 23:20
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Az egy dolog, hogy nem tudod elképzelni. Attól még ez megváltozhat, ha egyszer ténylegesen megpróbálod. Persze, nem valami awkward szituációban, mert az csak ront a problémádon. :D
2018. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de találtam olyat aki tökéletes nekem. Szerencsés vagyok.
2018. dec. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Még nem találkoztál a megfelelő emberrel.Nekem is ritkán kelti fel valaki az érdeklődésemet,ha felkelti akkor viszont nagyon.Csak eddig sajnos úgy volt aki érdekelt azzal nem alakult ki semmi vagy valaki mással jött össze még mielőtt bármi is történt volna.Sokan ezt nem érti, meg se próbálnak belehelyezkedni a másik helyzetébe és úgy gondolják ha valakinek nem jönnek össze a dolgai akkor ő a hibás válogatós meg mi egyéb.Nem lehet valakivel csak úgy összejönni,hogy legyen valakim,azért mert az illető épp szemet vetett rám,én meg közben irtózom a gondolattól,hogy vele legyek.
2018. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Semmi különös, nő vagy, én kb. szidom magam férfiként, hogy a duci nők miért nem jönnek be, mert akkor 10-ből 8 nő bejönne a mostani 5 helyett, ti nektek meg 1000-ből se tetszik 1 se... írta itt valaki, hogy a barátja se tetszik neki, hát na, általában csak ráfanyalodtok, a nem tökéletes szupermacsóra, sajnálom amúgy a gyereket...
2018. dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!