Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 26 évesen még lehetne belölem...

26 évesen még lehetne belölem férfi? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Ha fiatalabb koromban senkitol nem tanultam meg azt amit màsok az apjuktól vagy bàrkitöl igen. Haverjaim sincsenek, baratnom sose volt. Se testileg se belsoleg nem vagyok ferfi. Nem erzem magam annak. Az eletben se haladok sehova. Most mar ilyen leszek eletem vegeig??

2019. jan. 28. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Katonaság.

Küzdősport.

Prostik.

Pénz.


A 4 lépcső!

2019. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én 26 évesen nem sok jót jósolok neked. Ezt nem g3*ciségből írom. De azt tudom tanácsolni, hogy csinálj valamit, sokat, rendszeresen, bármit, amiről azt gondolod, hogy a céljaid eléréséhez vezet. Attól semmi nem fog megoldódni, hogy tanácsot kérsz a neten. Egyrészt nem vagyunk pszichológusok, másrészt nem írtál túl sok mindent... Harmadrészt ennek te vagy a főszereplője, nem mi
2019. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdjük már ott, hogy számodra mit jelent egyáltalán az, hogy férfi? "Most mar ilyen leszek eletem vegeig??" Azt se tudjuk milyen vagy egyáltalán.
2019. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első lépésnek nézd meg a 300 című filmet.
2019. jan. 29. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fontos hogy szerinted milyen egy igazi férfi? Én talán úgy fogalmaznám meg hogy a határozottság egyesülve kellő gyöngédséggel. Mindenképpen szorgalmas, kiáll az elvei mellett akkor is ha az egész világ ellene van. Például mer hűséges lenni egy ilyen elvetemült világban,, nem gázol át másokon, nem használ ki másokat, fel meri vállaji hogy szereti a nőt akivel van és áldozatokat hoz érte. Egyébként kérhetned azzal hogy kifejlesztesz magadba olyan tulajdonságokat, mint felelősség tudat, például gyakorold egy hónapon keresztül hogy csak olyan dolgokat ígérj meg amiket szerinted be is tudsz tartani. Ez egy jó kezdet...

Ha kívánsz többet beszélgetni velem csak írj..

2019. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!