Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit kezdjek a papával? Nyáron...

Mit kezdjek a papával? Nyáron nem mentem vele horgászni és most a szüleimnek olyanokat mond, hogy nem vagyok férfi, meg hogy valahogy +"férfit kéne" nevelni belőlem. Meg hogy meleg vagyok.18f

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy idén nyáron amikor lent boltunk papánál és nagyinál, a nővérem a nagyimmal elment strandolni, napozni és shoppingolni, ebédelni, fagyizni stb.... én nekem el KELLETT mennem a papával egy tóhoz, egész napomat elszúrva, hogy horgásszak. A nyaralás vége felé kitörtem és megmondtam, hogy én ugyan nem megyek vele tovább a tóhoz és én is strandolni megyek. Nagyapám meg jött ezzel a katonásdi meg férfi dumával, hogy bezzeg én nem voltam katona, úgy viselkedem mint a "demós" gyerekek, meg mint valami nő. És hogy nem tanultam kötelességet és férfit nevelne ő belőlem ha az ő gyereke lennék. Ő emóst akart mondani am csak nem tudja mi az. Szerintetek igaza volt? Gyakorlatilag le melegezett. Elmentem a mamáékkal, de a mama is éreztette velem, hogy nem kéne velük lennem, inkább a nagyon férfias horgászatot űznöm. rideg volt és feszült... ráadásul a szüleimet is ezzel piszkálja, apám meg eleinte leszarta, de mostanra már ő is azt figyeli meleg vagyok e. 18 éves vagyok, már nem vok kicsi és most fogok érettségizni, utána meg egyetemre szeretnék menni, szóval még a gyerekkorom nem ért véget és nem is fog egy jó pár évig. szerintetek mit csináljak? Apám kezd behülyülni, amit a nővérem és anyám is un amúgy. Nem vagyok egy nagy ember, eléggé későn érő típus vok testileg, 14-nek szoktak nézni.

2017. nov. 27. 19:22
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
57%

Ülj le a szüleiddel és beszéld meg velük. Nyugtasd meg őket, hogy nem vagy ferde hajlamú, egyszerűen csak nem akartál ismét egy egész napot a tó mellett ülni, annyira nem szeretsz te horgászni. Unatkoztál volna, nyár volt, strandolni akartál... Miért baj ez?

Tisztelheted a nagyapádat, a nagyszüleidet, de attól még nem kell állandóan azt csinálnod, amit ők akarnak... Az ő idejükben más volt, de már nem azt éljük.


Ha kulturáltan elmondod az álláspontodat, szerintem meg fogják érteni - Csupán biztosítsd be őket a felől, hogy nagypapa valóban nem jól látja nemi identitásod felől a dolgokat...

2017. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Igazából még az sem tetszik neki hogy pl én nem a kutyákat hanem a cicákat szeretem inkább, meg mesét is nézek a nővéremmel ezen tisztára kiakadt a papa. a nagymami az csak nézett. de amúgy már próbáltam, el is mondom neki, de ha jön a papa, mindig előkerül ez és meghibban apám tőle. Pl most a szobámban volt a papa és azon kattant be hogy vannak animés posztereim meg ilyenek, meg szerinte b*zis a manga olvasás stb.... nagyon jön mindig azzal hogy katonának kellett volna lennem meg ilyenek...
2017. nov. 27. 19:30
 3/55 anonim ***** válasza:
87%
Jesszusom.. Ez ma Magyarország sötétebbik fele... Oszt ha meleg lennél összedőlne a világ? Nagy ügy...
2017. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
sztem ha meleg lennék, engem nem érdekelne, de másokat igen.
2017. nov. 27. 19:34
 5/55 anonim ***** válasza:
22%
na most ez a sztori vagy az elejetol a vegeig kamu, vagy tenyleg egy nyamnyila, anyamasszonykatonaja, rajzfilmfigurakert rajongo nagyra nott babuci vagy. 18 eves korodban nem artana legalabb elkezdeni felnoni, mert barmennyire is szeretned, egyetemen-foiskolan nem fognak gyerekkent kezelni, mint otthon.
2017. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
91%

Ne törődj velük... Én a nagyszüleimmel élek. Minden egyes nap van valamit, amit a nagymamám kifogásol (nálunk ő a hangadó). De ez ellen nem lehet mit tenni.

A dolgok, amik téged érdekelnek az ő idejükben még nem voltak, a katonaság nevelt férfit a fiúból.

Nagypapád bizonyos szinten ezt sosem fogja felfogni, hogy attól, hogy még nem vagy koraérett, és nehezebben nősz fel, nem leszel meleg...

2017. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
ez nem kamu és ne gyere már ezzel h felnőni stb... mikor a nővérem sem felnőtt, pedig 20 éves és ő maga mondta hogy még ő sem az. majd olyan 25 vagy 30 évesen az leszek de még el kell végeznem a sulit. És most miért lennék nyámnyila vagy mi? én ilyen fiú vok te meg másféle.
2017. nov. 27. 19:38
 8/55 A kérdező kommentje:
6! jah, igazad van, de mégis hogy kezeljem? Mert apuval rontja el a kapcsolatomat... és tök nehéz utána helyrerakni apámat.
2017. nov. 27. 19:39
 9/55 anonim ***** válasza:
93%
Ha apukád felnőtt férfiként az apjára hallgat teljes mértékben ahelyett, hogy saját rálátása legyen a dolgokra a FIA kapcsán, akkor meg is érdemli...
2017. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
80%
Szard le. A horgászat amúgy is az egyik legunalmasabb dolog és nincs semmi értelme.
2017. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!