Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Előbújhat még belőlem a...

Előbújhat még belőlem a hűtlen, csajozós, egyéjszakás kalandokat kereső férfi?

Figyelt kérdés

Kicsit olyan, mint az infantilizmus - aki gyerekkorában nem élte ki, felnőttként fogja bepótolni.

Az a helyzet, hogy én sose voltam egy nagy tehetség csajoknál, de voltak nagy, őszinte szerelmeim. De már más, nagy csajozós ismerőseim is mondták, hogy kinézetre isten bizony bennem lenne a lehetőség - csak ne legyek annyira romantikus és érzéki, kicsit legyek "rosszabb".

Én csak egyet szeretnék, nem meghóditani mindenkit, és igen, 28 évesen meg is akarnék állapodni. De mi van, ha ez előjön még belőlem? OK, ez régebben soha fel nem merült! De sajnos, koraszülött vagyok (8 hónaposan), és általában később értem mindenben, mint a hasonló korúak.

Szal, egy kicsit félek, nem tudom olyan dolog e ez, aminek kötelezően elő kell e jönnie. Félreértés ne essék, nem akarom, hogy előjöjjön! Sajnos vagy nem sajnos, én már túlzottan is hozzászoktam ahhoz, hogy a párkeresés macerás: olyan társaságba kerülni, aztán foglalt e - nem foglalt, nem lakik túl messze, nincs valami traumája (pl titkos szerelme van) ami miatt lehetetlen bárkinek is megközelítenie. Minden kapcsolatom hónapok alatt alakult ki!


2014. júl. 6. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyszüleim 55+ éve házasok, papa 25 körül volt, mama 20 amikor összekerültek.


Papa a 30-as éveiben kezdett el szerető(ke)t tartani, közel 20 éven keresztül.

A felesége és a gyerekei sosem tudták meg.

2014. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
határozottan megnyugtattál b...meg.
2014. júl. 6. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez van. De valszeg ha nem vagy az a nagy csajozós, akkor nem futnál a nők után később sem. Inkább egy kollégával, ismerőssel, csodálóddal, szomszéddal stb.
2014. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De aranyos,h ilyen aggodalmaid vannak :) Hány éves vagy?

Ez amúgy nem egy törvényszerű állapot. Annyi mindenen múlik, rajtad,barátnődön/feleségeden, barátaidon,stb...egyébként meg örökké tartó szerelem úgy sincs.

2014. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
28 vagyok
2014. júl. 6. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:

bocsi, olvastam a 28-at,de azt hittem ez a jövőbeni terved,h majd akkor akarsz megállapodni :D

Hát akkor meg ilyeneken ne aggódj már, ennyi idősen. Max még a kanklimax 'kaphat' el, de igazából azok az emberek szoktak kifordulni önmagukból,akik 16-22 évesen kötnek házasságot.

2014. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!