Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért annyira férfias dolog...

Miért annyira férfias dolog egy autó tulajdonlása és az azzal való virtuskodás?

Figyelt kérdés

Nem provokációnak szánom vagy az autókat szerető férfiak lebecsmérlésére, csupán gondolati szinten megpróbálkoztam volna ezzel és már így is mélységes szégyent éreztem és nagyon kínosnak tapasztaltam.


Például szórakozóhely előtt, nagy tömeg szeme láttára, drága autóval leparkolni és virtuskodni ezzel az ott jelenlévő nőknek.


Majd az autóból kiszállva tökéletes és drága ruhában, drága órával, mosolytalan arccal, fellengzősen bevonulni a buliba.


Vagy vadul és hangosan vezetni, úgy hogy mindenki főleg nők hallják és lássák.


Nagyon hangosan zenét hallgatni autóban.


Stb.



Szóval miért annyira férfias és vonzó ez a nők szemében? Tényleg az? Vagy csak a férfiak szerint?



2019. jan. 28. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Két dologban tévedsz:

Akik ezt csinálják azok NEM férfiak, hanem csak a helyi suttyók.

Akiknek ez bejön, azok meg NEM nők, csak agyatlan nőneműek.

2019. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezzel ellensúlyozzák a farkuk méretének átlagon aluli hosszát.
2019. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Öltöny + Omega óra + Ford Mustang.


Hidd el, nyerő kombó!


Vad vezetés, és hangos zene meg cigós!

2019. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ezt már nagyon korán megérzik a fiatalok, középiskolás osztálytársaim nagyhangon tervezgették (és meg is valósították), hogy "bérelt limuzinna' megyünk a diszkóba'".
2019. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 veterán vas ***** válasza:

Háááát nem is tudom.

Ez nem férfias, nem vonzó, inkább rongyrázóan parasztos.

Egy 56-os disszidens magyar viselkedett így amikor a hatvanas évek végén hazalátogatott a háromezres Ford Thunderbird-jével, aztán a 80-as években a nagyfiúk amikor a piacozó zöldséges Papa mercijével elmentek szombat este a discóba.

És most itt a következő generáció. ;)

2019. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a férfias. Kollégám szerint, aki nem hord alsó trikót, az nem férfi. Hát ha neki ettől áll fel, ráhagyom. Nekem működik trikó és autó nélkül is.
2019. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Ez leginkább az agyatlan prolik szokása.
2019. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért lássuk be, hogy az sem kimondottan férfias, ha a barátnőddel álltok a buszmegállóban hóban fagyban vagy szakadó esőben...
2019. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

# 8


Ezek a legjobb helyzetek arra hogy meglásd a nő igazi arcát és hogy tényleg szeret e. Ha hóban-fagyban, buszmegállóban állva is szeret akkor az egy jó jel hogy talán hosszú távon is lehet rá számítani.


Ha pedig hisztizni kezd, hogy miért nincs már egy rohadt kocsid stb. az is jelzi hogy mire számíthatsz tőle.

2019. márc. 26. 19:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat, a prolis dolgot kifejezetten a hangos - és általában igénytelen - zenék bömböltetésére értettem, nem arra, ha valakinek van autója.


Szerintem a mai világban nem egy hatalmas elvárás, hogy legyen vkinek autója, de az már gáz, ha valaki csak az úgymond menő kategóriában tud gondolkodni.

2019. ápr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!