Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka, hogy egyre szebbek...

Mi az oka, hogy egyre szebbek a tinilányok?

Figyelt kérdés

Mikor én voltam gimnazista (2010-es évek), a mi évfolyamunkban még csak 1-2 ilyen lány akadt, majd ahogy jöttek az alsóbb évfolyamok, egyre több fiatal lány volt szép, már 20-ból 5, majd 10, és így tovább. Mikor én voltam végzős, össze nem lehetett hasonlítani az új elsősöket velünk.

Most meg ha kimegyek az utcára, minden második lány 16 és 18 között csodaszép. Mondom ezt nőként.


Az átlag kamaszlány a mi időnkben ilyen volt:

[link]


Most meg legalább ilyen:

[link]

[link]


2019. jan. 29. 18:43
1 2
 11/15 RockyCellar ***** válasza:
32%

Szerinten ezért is van több fiatalkorúak ellen elkövetett szexuális bűncselekmény vagy pedofília vagy nem is tudom hogyan nevezzem.

13 14 evésen olyan teste van hogy csak na.

Mi is haverokkal megnézzük és olyan 18 -nak mondanánk de mikor közli a korát le vagyunk hűlve olyan fiatal

2019. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kettő ok kombinációját látom a jelenségben, amennyiben igaz, nyilvánvalóan nem genetikailag lettek szebbek a lányok, hanem kozmetikailag, stílusilag:


1. Régen volt a rendszerváltás, gimisek lettek azok gyerekei akik már a piacgazdaság versenyéhez lettek kondícionálva. Megértették, hogy az ember is egy - ha úgy tetszik - termék a munkaerőpiacon, ahol az intelligencia, képesítés foka, szakmai gyakorlat, és bizony a szépség is egy-egy faktora annak, ami belövi az embert a jövedelmi és így a társadalmi ranglétrán.


2. Egyre több lány ismeri fel tudatosan, hogy azon a bizonyos ranglétrán nem bír az eszével felmászni (vagy lusta), viszont hatalmasat ugorhat különösebb szellemi teljesítmény nélkül, ha esztétikailag iszonyatosan vágykeltő a férfiak tömegei számára (megvannak az ismert főbb paraméterek amikkel nem lehet mellényúlni), hiszen akkor nagy keresletből választhat, amely tömegben bizonyosan lesz BMW sluszkulcs és saját, szülőktől kapott lakás is az ezekkel járó magabiztossággal.


Így lesznek a kapitalizmusban a gazdagok egyre szebbek, de hívhatjuk szociáldarwinizmus csapdájának is. A szakadék a gazdagok és alsóbb rétegek között már csak a feltűnően szép lányoknak lesz átjárható. A szépség emiatt ma fontosabb, mint valaha, noha ezek a driveok tudatalatt és nem ennyire tudatosan vezérlik a fiatalokat.

2019. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Tislerics Máté ***** válasza:
Ez szerintem egyfajta érzéki csalódás. Valójában nem változott a helyzet. Legalábbis annak genetikai, biológiai okai lennének. Azok meg pár év alatt nem lehetnek ilyen látványosak. Szóval tutira nem szebbek, csak úgy tűnik.. számodra....
2019. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Hát a smink, a divatos haj, a jó öltözet miatt,

De tök szép az egyes zámú csaj is a képwn semi gond vele csak szeplős kissé az meg nem gáz, pont hogy cukik a szeplők. A fog szabálzó meg ma már divatos szép keléknek számít és neki is jóláll

2020. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én is látok szép lányokat. Nem csak amiatt azok, mert szépek a ruháik és a sminkjük is a jó ízlés határain belül van, hanem mert az arcuk is így önmagában szép
2022. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!