Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki korábban dagadt volt majd...

Aki korábban dagadt volt majd lefogyott, általában nagyképű lesz, csak amiatt, hogy lefogyott?

Figyelt kérdés
Van egy volt osztálytársam. 3 év alatt kb. 70 kilót fogyott. Egy visszahúzódó szerény fiú volt, mostanra viszont teljesen megváltozott. Lenéző lett, és nagyon nagy lett az arca. Szörnyen kinyílt a csipája. Az ilyen embereknél ez törvényszerű?

2019. jan. 29. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős jelenség. De nem általános. Van baráti körben is olyan, aki miután lefogyott durván osztani kezdte a teltebb ismerősöket.

De ott van Schobert esete is, hát hogy beszélt a gyerekéről...

2019. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy csak a fogyás az oka a beképzeltségének?
2019. jan. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy így akar törleszteni a beszólogatóknak. Vagy ha nem is csúfolták, de biztosan kapott életében lesajnáló pillantásokat.

De az ember fiatalon még amúgy is változik. Ki kevesebbet, ki sokat. Lehet, hogy akkor is visszahúzódó lett volna, ha normál testalkata lett volna, és ugyanúgy szép fokozatosan beképzeltté vált volna.

2019. jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megugrik az onbizalom, igy mar ki meri mondani, amire gondol. Elotte is ilyen volt, csak a sulya miatt nem tehette meg, hogy beszoljon, mivel konnyu lett colna fogast talalni rajta.

Ez is lehet egy ok

2019. jan. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
A barátom is saját elmondása szerint ilyen volt. Duci kisfiúból vékony, magas, szőke, jóképű pasivá érett, ki is használta. A szerény, visszahúzódó énje is háttérbe szorult.
2019. jan. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyàltalàn nem törvényszerű. Ez a személyisége része alapból, csak amíg nyilvànvalóbb volt a tàmadàsi felület rajta, addig visszafogta magàt.

Normàlis ember nem vàltozik meg így csak mert lefogyott.

2019. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 20kgt adtam le. Elég kover voltam, most sem lettem épp vékony, de lényegesen közelebb vagyok a normál alkathoz.

Onbizalomhianyos voltam és szégyenlős. Így fogyás után, annyi talán hogy szivsebben megyek ruhát venni ha muszáj, de talán még szégyenlősebb és önbizalomhiányosabb vagyok mint korábban voltam.

N

2019. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!