Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó valakinek hogy...

Miért jó valakinek hogy telefonálás közben fel alá járkál a helyet hogy egy helyben maradna?

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Tudva levő, hogy járkálás közven jobban forog az agykerék, tanulásnál is ajánlják vagy ha magolni kell. Gondolom az illető járatta az agyát és a járás önkénytelenül alakult ki.


De ez nem közhely?

2019. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Mert van akinek így kényelmes, ez esik jól, vagy az is elöfordulhat, hogy kellemetlen beszélgetést folytat, és éplen ideges. Neked miért a kedvenc az a kedvenc színed, amelyik? :)
2019. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Vagy rossz a térerő, és keresi a megfelelő helyet (dolgoztam ilyen munkahelyen).
2019. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is úgy érzem hogy valami kellemetlen beszélgetést folytat, zavarban van. Sokszor azt sem értem hogy ha valaki telefonál miért nem tud egyszerre vezetni és telefonálni.
2019. jan. 30. 10:46
 5/13 anonim ***** válasza:

Mert vagy erre vagy arra figyel az ember. Ha felszínesen figyelsz két dologra mehet, de sem a beszélgetésre nem figyel az ember, sem a vezetésre...

Kamu az is hogy a nők sokmindenre tudnak figyelni. Persze, felszínesen igen. (mondom mint nő), de ha elakarok mélyülni valamiben és komolyan koncentráltan csinálni, akkor "sajnos" a külvilág kizáródik. Hál Istennek. :)

2019. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer olvastam olyat, hogy azért van, mert az agyunk nem tudja felfogni, hogy hang van, de arc nincs, ezért tudat alatt keressük, hogy hol van, akivel beszélünk. Nem tudom, hogy mennyire igaz, de szerintem tök érdekes elmélet. :) Amúgy meg mit zavar? Akkor te ne mászkálj, és kész.
2019. jan. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én azért, mert még jó baráttal vagy Édesapámmal is frusztrál a telefonbeszélgetés, stresszes vagyok közben.

Hang van, arc nincs.

Ennél még az írott szöveg is természetesebb az embernek, szerény véleményem szerint. Az írásos kommunikáció évezredekkel korábban kialakult amúgy.

2019. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"Sokszor azt sem értem hogy ha valaki telefonál miért nem tud egyszerre vezetni és telefonálni." - Egy kisgyerekes kollégámnak megjegyezték egyszer, hogy sokat kockáztat azzal, ha vezetés közben telefonál. Az volt a válasza, hogy van életbiztosítása... Az a baj, hogy nem csak a sofőrnek lehet ebből baja, el is üthet valakit, a gyalogost meg nem védi a kaszni.
2019. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is sétálgatok telefonálás közben, persze csak akkor, ha éppen egyedül vagyok és zárt térben. Pl. ha buszon, villamoson vagy metrón hívnak, nyilván nem tudok, meg nem is kezdek el mászkálni. ;]

Ha vezetékes telefonon hívnak, akkor meg ugye nem is lehet, habár sok amerikai filmet láttam, ahol felvették a vezetékes készüléket is a kezükbe, azt azzal járkáltak az irodában. :D

2019. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért jó egy helyben ülni mikor fel alá is lehet járkálni?
2019. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!