Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nem idegesítő, ha valaki...

Az nem idegesítő, ha valaki így telefonál?

Figyelt kérdés

Bocsánatot kér a zavarásért, végtelenül udvarias, megalázkodó, stb.

Ismerős azt mondta, ez a tipikus "bocsánat, hogy élek" eset.



2018. máj. 11. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Neked tneyleg nem mindegy hogy mas hogy telefonal? Nem rosszbol. De ha rendben van az eleted, akkor nem erdekel mase. Es ha ilyenen fennakadsz, hat...
2018. máj. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha bocsánatot kér a zavarásért és udvarias, az egy cseppet sem idegesítő. Ha megalázkodó, az lehet idegesítő, attól függ, mennyire.
2018. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Oké, udvarias, ha egyszer elmondja pl köszönéskor, utána viszont inkább már idegesítő és zavaró, hiszen felhívott, már beszélünk, beszéljük meg, amit akarunk, aztán haladjunk mindketten, a további "bocs hogy zavartalak" "jaj dehogyis" "de tényleg, nem akartalak" satöbbi végtelenségig húzott izé felesleges időpocsékolás.
2018. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1-es, én telefonálok így, ezért kérdeztem.
2018. máj. 11. 10:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Tud idegesítő lenni a felesleges jópofizás. De ha nem vinnéd túlzásba akkor az simán csak értelmes udvarias viselkedés lenne. Tehát húzd meg valahol a határt. Én ha valakit nem üzleti ügyben hívok, azaz nem számítanak a hívásomra, akkor megkérdezem, hogy nem rosszkor hívom (?) Főleg ha kora reggel vagy késő délután/este hívom, amikor sokan még/már pihennének.

De ha azt mondja hogy nem zavarok, akkor utána még nem fogok 5 percen keresztül hálálkodni, amiért hajlandó velem beszélni.

2018. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem egy cseppet sem zavar... Valószínűleg nem is érdekel.
2018. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló voltam régen, mert kevés önbizalmam van, és próbáltam kedves lenni, udvarias, ez nem nyalizás. Csak az emberek többsége otromba és ezt tartják furcsának, nem azt, ha bunkók velük.
2018. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobb, mintha rácsörög valakire és nyomja a baromságát épp akkor, amikor a másik félnek fontosabb dolga is lenne...
2018. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!