Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dubajban milyenek az emberek?

Dubajban milyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Aki volt már Dubajban dolgozni vagy csak volt már ott az tudna válaszolni, hogy milyenek ott az emberek? A külföldi munkavállalókra is kíváncsi lennék, hogy milyen a mentalitásuk és, hogy párkapcsolati felfogásuk milyen? Mennyire lehet abban az országban tartós kapcsolatot kiépíteni? külön meg a helyi arabokra, hogy milyenek a más kultúrájú emberekkel? Egy külföldi nőt csak szórakozásra akarnak tartani vagy lehet-e velük normális kapcsolatot kiépíteni vagy inkább megamaradnak az arab lányoknál? Az európait meg semmibe veszik-e? Gondolkozok rajta, hogy ráfekszek az angol nyelv tanulásra és én is meglépek külföldre dolgozni.De nem csak ideiglenes jelleggel, hanem kint is maradni. Leginkább tengerparti országon gondolkozok. De külföldi oldalakon eléggé azt olvastam, hogy nem a legjobb ott tartós kapcsolatot építeni,mert hogy az a hely csak egy állomás a legtöbb embernek, azt 3-4 év után hazamennek a saját országukba. Így erre alapozni nem lehet. nem 20 éves vagyok, hanem 31, ugyhogy nyilván nincs szükségem ilyen csak el vagyunk kapcsolatokra. De Magyarországról mindenképpen el akarok menni. Élhetetlen, ellehetetlenített országgá lettünk. Nem látok itt jövőt.

2019. jan. 31. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Arabosok.
2019. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Miss Endzsi ***** válasza:

Nézz szét ezen a csatornán.

https://www.youtube.com/user/CrystalMakeupStudio

2019. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!