Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális? Ez apakomplekszus...

Ez normális? Ez apakomplekszusnak számít?

Figyelt kérdés

Mindig is az idősebb férfiak vonzottak.



Ezt legelőször 13 évesen vettem észre. Bele voltam zúgva a 25-6 éves tanáromba.

(tudom ,nem normális...,én is furán néznék magamra)


Amikor az új iskolába kerültem,ott is nagyon helyesnek találtam az egyik tanár urat. Ő akkor 30-32 volt,én 14-16. (igen,tudom nem normális,és jogosan el is ítélhettek)


Aztán elment,és helyébe egy 28-9 éves tanár úr került. Most ő tanít ,és lassan 17 leszek (csak jövő tanévben)

Na itt bizonyosodtam meg róla,hogy én egyszerűen nem tudok "helyesnek" mondani, beleszeretni a velem hasonló vagy egy korúakba. Sőt,a társaságukat sem kedvelem.



Általánosban és most ,gimiben is ,ha mutatnak képet egy korombeli "helyes" fiúról,nekem sosem tetszik.

Ezt még senkinek sem mertem elmondani,féltem,hogy elítélnek.



A szüleim meg folyton kérdezgetnek,hogy ki tetszik,milyen típusú fiúk jönnek be nekem.

Én erre nem igazán tudok válaszolni,félek, hogy elhordanak minennek.

Még sosem volt fiúm,ők pedig azt gondolják,hogy már kéne,mert ebben a korban már nekik volt szerelmük.



( + az apukámmal nem mindig volt jó a kapcsolatom (ez indok lehet az

apakomplekszusra))



Mit kéne tennem?


Hogyan lehetne ezt az érzést elnyomni,megszűntetni?


Ez már apakomplekszus?


Ti elítélnétek e miatt?



2016. márc. 23. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves létemre csak a 30as pasikat szoktam úgy megnézni:D. Most például a 40 éves edzőmbe vagyok "belezúgva"...:)

Szerintem ez ellen nem sok mindent tehetsz... El kell fogadnod:)

2016. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szintén ilyen vagyok ;) 23/l
2016. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem is csodálkozok ha a korodbeliek nem tetszenek, végignézek az évfolyamomon és az alsóbbéveseken és csak fiúcskákat látok lányos ruhában. Nyilván vonzóbb egy férfiasabb férfi, ha 30 éves akkor 30.

Egyébként én is így vagyok vele.

18/L

2016. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Komplekszus?

Komplexus!

2016. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%

Dehogy ítéllek el. 28 vagyok, és volt alkalmam fiatalabb lánnyal lenni, és számomra jobb volt, mint a korombeliek, mert... nem tudom, a korombeliek vagy karrieristák, vagy egyből gyereket akarnak, vagy egyszerűen olyan, mintha unnák az életet. A fiatalabbak meg tök jó társaság, lehet velük ökörködni is meg minden.


Szüleidről meg annyit, hogy mit cseszegetnek téged? Majd lesz valakid ha lesz, igazából közük nem sok van hozzá. Szerencsére az én szüleim is így voltak vele, és nem is stresszeltem ezen sose. :D

Mondd nekik, hogy büzis mind, azt kész. :D

2016. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!