Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ráfüggtem az autóvásárlásra....

Ráfüggtem az autóvásárlásra. De sose lesz jobb?

Figyelt kérdés

Kb évente cserélem az autóimat. Csóró vagyok, így mindig eladom a régit, kicsit megtoldom az árát és veszek egy másik tizenéves szrt. Az egy-két hónapig felvidít. De utána ugyan olyan ha nem rosszabb.

Csak az a helyzet hogy mindig a következő gép az egyetlen ami motivál. Szr munkám van. Esélyem sincs ezen már változtatni. Családom jóformán le se szr. Barátnőm rég nem volt. Egy szr albérletben lakok, egy olyan munkával ami semerre se vezet. Tudom hogy ezzel csak szórom jobban a pénzt és így örökre ebben a helyzetben maradok. De amúgy se szednék össze egy élet alatt se annyit tisztességesen hogy jobb legyen. Így legalább van miért felkelnem reggel. Így legalább az interneten hozzámszólnak valami kellemeset.


Van valaki hasonló helyzetben?


2019. febr. 2. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt javaslom inkább gyűjts. Ha ennyire vásárolod a kocsikat akkor valamit kompenzálsz. Inkább tedd félre a pénzt és keress egy párt magadnak. Ketten gyűjtsetek egy jobb álomautóra amivel utazgathattok. Ne hagyd el magad. Nem éri meg hosszú távon csak még nyomorultabb leszel az életben.
2019. febr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokaknak van ehhez hasonló keresztje, de a tied igazából nem is olyan rossz. Talán még üzletelni is tudsz a kocsikkal, ha kicsit továbblépsz vele, vagy valami más pozitív dolgot kihozni belőle.


A reménytelenség részét sajnálom, az nagyon sokaknak megvan, ilyen vagy olyan formában. Sokan vannak, akik nálad sokkal rosszabb megküzdési módokat használnak, például a legtipikusabb az alkoholfüggés, aztán ott van a szerhasználat is, de az sem egészséges, ha az edzés mellett szteroidokkal csapja szét a szervezetét valaki.

2019. febr. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Külföld?
2019. febr. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!