Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még itt olyan, aki nagyon...

Van még itt olyan, aki nagyon nem szereti a munkáját, nem bírja már a monotóniát?

Figyelt kérdés

A munkám nagyon monoton. Irodai, de a legtöbb feladat kb a szalagmunka és a csomagolás szintjén van. Diákmunkában csináltam azokat is, tehát tudom. Csak azoknál legalább kevésvé kellett koncentrálni, el lehetett merülni a gondolatokban vagy a zenét lehetett figyelni.


Akivel egy szobában ülök, az terrorizál, bánt és semmit se tehetek ellene. Nagyon sok esetben kimerül a napi beszélgetésünk abból, hogy szia, jó étvágyat.


A környezetem szerint hallgassak, minden munkahely szörnyű, minden munka unalmas, negatív vagyok, megkeseredett vagyok, nekem semmi se jó.


Képzem magam, de szerintem nem lesz abból semmi.

Alig van szociális életem és keveset alszom, pedig abban az életkorban vagyok, amikor szülni kellene, de ha nem is, akkor házasodni. Nekem párom sincs, se életem.

A környezetem véleménye szerint: nem kellett volna vállalnod ezt a tanulást, nem fogod bírni.



Van még más is így?

Mi lesz így velem?


2019. febr. 2. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Sajnos idő kell, hogy lépni tudják. Addig muszáj kibírni azt, ami van.
2019. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Két és fél éve dolgozom itt, egy éve érzem végképp úgy, hogy egy percet se bírok már. Egy percet se.


Tanultam mást is, azzal nem sikerült váltani.

Környezetem véleménye: nen is akartam igazán, nem is tettem meg mindent

2019. febr. 2. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyél magadon bátorságot és próbálj ki mást is, ha meg unod tovább lépsz,először semmi sem könnyű, lépj ki a konfortzónádból.

Kicsit magamról, dolgoztam gyárban tudom milyen az,rá untam és meg is utáltam, most a szakmádban dolgozom ami sokak szerint szép és jó,lehet is vele keresni ha maszekolnák akkor sokkal de sokkal többet, de ez nem tesz boldoggá meg hát valamikor ez is monoton mikor egy hétig csak egy dolgot kell csinálni, igaz ha el készül a termék akkor azért jó érzéssel tölt el, sokak szerint hülyeség lenne mást csinálnom de már nem bírom, nekem az kell hogy mennyek,ezért hamarosan el megyek kis teherautóra dolgozni először csak belföld aztán nemzetközi lesz belőle, nagyon szeretek vezetni is, és így utazhatok is, igazából ingyen lesz az utazás, aztán ha már sok helyen megfordultam és meg unom akkor váltok, vissza megyek a szakmádba vagy le teszem kamionra a jogsit, ki megyek dolgozni külföldre, stb...

Addig csinálom míg meg nem unom aztán váltok, egyszer élünk állítólag és én nem fogok szenvedni egy helyen örökre, mert én tudom azt hogy másra is képes vagyok, csak akaraterő és kitartást kell hozzá és persze el is kell kezdeni tenni érte, bárki bármit el tud érni csak kezdje el ma.


Sok sikert és kitartást elõbb utóbb sikerülni fog :-)

2019. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!