Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom kimutatni az érzései...

Nem tudom kimutatni az érzéseimet. Hogyan tanuljam meg? 28/N

Figyelt kérdés

Nehezen beszélek magamról, nehezen mutatom ki az érzéseimet. Attól tartok, ha az emberek jobban ismernének, akkor "elítélnének".

Néha olyan jó lenne kicsit "gyengének" lenni, de valamiért azt gondolom, hogy ezt nem engedhetem meg magamnak.


Volt valaki hasonló helyzetben? Mi segített a változásban?


2019. febr. 3. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Ugyan ebben a helyedben vagyok, kitartás :-)

20F

2019. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Merre laksz?
2019. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Itt két dologról van szó. Vannak, akik nem, vagy csak korlátozott mértékben tudják kimutatni az érzéseiket. Lehet ezen segíteni, megtanulsz bizonyos szófordulatokat, de nem kell túlzásba vinni. Ilyen típus vagy és kész.

Az, hogy mennyire hagyod magad megismerni, az viszont tudatos döntés. Ha nagyon bezárkózol, magányos maradsz. Arra kellene rájönni, esetleg egy szakember segítségével, miért gondolod, hogy elítélne, aki jobban megismer.

2019. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok én is. Nekem az segített, amikor jött valaki, aki előtt önmagam lehettem és kölcsönösen megnyíltunk egymásnak. Persze nem ment olyan könnyen, sajnos vagy nem sajnos csak akkor engedem magamhoz közelebb a másikat, mikor megbizonyosodtam az ő érzéseiről. Ez így alakult ki nálam...


Szerintem Te is hasonló lehetsz, és amondó vagyok, veszélyes gyengének látszani és a legtöbb esetben nem is kell kimutatni ezt az oldalunk, de vannak helyzetek, amikor megéri kockáztatni.

2019. febr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az 5 szeretetnyelvről hallottál már?


én a szavakban vagyok gyenge, ami belül van azt kevésbé tudom kimutatni, kimondani


25F

2019. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A szeretetnyelveket ismerem. :)

2019. febr. 3. 13:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben voltam.

De én eldontottem hogy változtatok. Még valtozoban vagyok de ugy érzem jó irányba tartok.


33F

2019. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.

Mit gondolsz, miért ítélnének el az emberek?

Nálam ezt sikerült megfejteni, legalább ennyit már tudok:)

2019. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló vagyok.

Jelenleg egy képzésre járok, ahol mindenféle érzelmi dolgokkal foglalkozunk, így hasznos lehet pl.: egy csoportdinamikai-, vagy egy önismereti tréning. Nálam lassan, de változást hoz.

2019. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megtanítom neked. Fordulj bizalommal hozzám.
2019. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!