Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok sírni és...

Miért nem tudok sírni és könnyen kimutatni az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Sosem voltak olyan hű, de nagy érzéseim, csak átlagosak vagy az alattiak. Csupán 1 ember ismeri az érzelmes oldalamat, az pedig a volt barátnőm. Voltam már temetéseken, közeli ismerősökén és rokonokén is, de egyszerűen az ég világon semmit nem éreztem azon kívül, hogy jönnék haza. De még távolságtartó is vagyok szinte mindenkivel. Pár napja hunyt el egyik barátom egy baleset következtében és sajnálom őt, meg a családját, de egyszerűen képtelen lennék sírni. Lehetséges, hogy azért van ez, mert úgy neveltek fel a szüleim, talán egy védekezési mechanizmus miatt nem tudom megtenni? Vagy esetleg történhetett valami régebben és emiatt nem tudok könnyen érezni? 22/F

2018. okt. 12. 01:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hormonok.


Én sem tudok sírni, de akkor sem amikor hatalmas fájdalom ér, legszivesebben ordítanék, belül fojtogat, és nem jön a sírás.


De amikor be kellett vennem esemény utáni tablettát, az abban levő hormonbomba miatt komolyan azon picsogtam és sirtam bőgtem (!), hogy a barátom előnytelen fényképet csinált rolam, belelovalltam magam abba a hulyeségbe hogy biztos le akar járatni, stb, meg voltam hülyülve.

Elmult a hatása, megint nem tudok sirni.

2018. okt. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én saját tervérem halálán nem tudtam sírni ,a szívem majd szét szakadt .Belül azt hajtogattam hogy nincs tovább testvérem vége... mindennek vége... Napok teltek el mire észbe kaptam hogy nincs testvérem 16 éves voltam ma már 20 év telt el és még mindig sírok hogy nincs velem.
2018. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!