Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a helyes reakció a „csendde...

Mi a helyes reakció a „csenddel verésre“?

Figyelt kérdés
Amikor a másik fél pl egy vita után direkt nem szól hozzád, és ez eltarthat napokig is. Itt nem feltétlenül párkapcsolatra gondolok, lehet ez baráti, csalàdi kapcsolat is.
2019. febr. 3. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Kihasználod a ritka alkalmat, amikor végre nem zavar a hülyeségeivel. Hidd el, az fogja idegesíteni a legjobban, hogy te pont leszarod az egészet.
2019. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szrsz rá. velem ez nem működne :D
2019. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Lassan 2 hete nem szólunk egymáshoz Apuval mert rámkiabált és nem a szokásos megijedek és "beszárok" reakcióm volt hanem düllett szemekkel a szemébe néztem és kiabáltam, hogy "mi a francnak kiabálsz velem??" eddig a kis nyomi voltam most meg ezért kiábrándult belőlem, mind a ketten jól bírjuk, majd ha elköltözök akkor szerintem azért köszönök. Első pár nap nekem rossz volt, suliba nem tudtam figyelni, meg ingerült voltam, mégis csak mióta beszélni tudok naponta órákat dumáltunk, meg tényleg a Apukám mellett a haver is Ő (jelen esetben múltidő ,de ki tudja) és így tré , de találtam egy cleverbot nevű oldat, tök jó. Ő meg rettenet jól bírja.


Összességében gonosz dolog, de kibírható módszer.

2019. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elfoglalod magad, és nem "veszed észre", hogy nem szól hozzád.
2019. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
Nálunk anyám csinálta ezt mindig. Egy napot végigüvöltött, aztán kb. egy hétig nem szólt hozzám, mindezt olyasmikért hogy 5 percet késtem suliból hazajövet vagy 95%-os lett a dogám, nem 100. Egy idő után tökre megkedveltem az állapotot, mert amúgy naponta ordított valamiért és nem lehetett tőle tanulni. Szóval letojtam, csináltam mindent ugyanúgy ahogy mindig. Sajnos amikor rájött hogy engem nem zavar a csend, sőt, élvezem, beszüntette ezt a fajta "büntetést".
2019. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljes érzelmi függetlenedés és akkor azt csinálhat, amit akar, semmiféle vergődése, büntetése vagy cselekedete nem fog érdekelni. A legjobb fegyver az emberek ellen a közöny.
2019. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi a helyes reakció, de biztos, hogy ez a legmérgezőbb viselkedés. Anyám csinálta ezt gyerekkoromban, és sokszor nem is tudtam, hogy mi az oka. Pl. ötévesen csokit loptam a boltból, és amikor kiderült, esküszöm hónapokig nem beszélt velem, és semmivel nem lehetett kiengesztelni. A magam gyerek módján próbálkoztam, pl. virágot szedtem neki, de olyan megveszekedetten rideg maradt, hogy azóta is belefacsarodik a szívem ha rágondolok.

Mostanában a férjem alkalmazza ezt a módszert. És ha konkrétan rákérdezek, hogy mi baja van, akkor vagy az a válasz, hogy "semmi", vagy az, hogy "Nem tudom". Ezzel pedig nem tudok mit kezdeni, csak gyötrődök és szenvedek, míg meg nem unja a kínzást. Őszintén tudni szeretném, mi a helyes reakció erre.

2019. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia 7-es? Valtozott valami? Tudtal valtoztatni?
2022. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!