Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magas homlokú emberek...

A magas homlokú emberek tényleg értelmesebbek az átlagnál?

Figyelt kérdés
Ezt a kijelentést már többször is hallottam. Van valamilyen valóságalapja, vagy miért mondják az emberek?

2019. febr. 3. 21:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a balkezesekkel? Róluk is ugyanezt mondják.
2019. febr. 3. 21:49
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez abszolút valótlan kijelentés. Valamit mondani kell az embereknek.
2019. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
A balkezeseket nem tudom, de azt igen, hogy az ősembereknek nagyon nem volt magas homlokuk és ahogy az embereknek egyre magasabb homlokuk lett, úgy értelmesedtek.
2019. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Marhaság. Az alacsony homlokú ősemberek meg nyilván nagyon életrevalóan értelmesek voltak, ha túléltek (a leszármazottjaik).
2019. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Ezek szerint Bruce Willis sokat fejlődött az elmúlt 30 év során... :)
2019. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Palvin Barbinak magas a homloka, szerinted értelmes? Ez amúgy is csalós, mert a nőknek általában magas homlok esetén lecsapott a fejük, tehát nagyobb szögben görbül, a férfiaké halad ívesen felfelé, így oda több agy fér.
2019. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Erről még nem hallottam.

Viszont a balkezesekrōl saját megfigyelés alapján azt mondom, ők valahogy rendre ügyes művészek. Általában rajzban kiemelkedőek. Az intelligenciával nem hoznám viszont összefüggésbe.

2019. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Van 1 ismerősöm..magas a homloka, csak úgy árad az értelem a szeméből. Még (nekem) csak 26 éves, de egy igazi kifinomult, intelligens, rendes férfi!

Egyik munkatársamnak is magas a homloka, de akkora suttyó, buta parasztot még nem láttam, ő szintén férfi, csak már velem egykorban lévő.

39/nő

2019. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ostobaság ezt hinni
2019. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség, ráadásul szerintem az se lehetett valami agyas ember aki ezt mondta.
2019. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!