Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha kiderülne hogy csak úgy...

Ha kiderülne hogy csak úgy menthető meg az életed, és élhetsz hosszú életet, hogy megvakítanak, akkor mit választanál? 1-2 évet a szemeddel, de láthatod a naplementét és a világot, vagy még 50-60 évet, de vakon.

Figyelt kérdés
Én biztos az 1-2 évet választanám és felélném minden örökségemet (egy 250 millióra rúgna ha eladnék minden ingatlanomat amit rámhagyott a nagymamám pár éve) és bejárnám a fél világot, és annyi emlékkel távoznék az élők sorából amennyivel a legtöbb ember egy élet alatt nem. ez vagyok én. de te?
2019. febr. 3. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Én is az 1-2 évet.

De nem változtatnék semmit. Élnék a mókuskerékbe. Elrendezném az életem, ne hagyjak hátra káoszt.

2019. febr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha önző lennék és nem lennék tekintettel a körülöttem lévőkre, akik számítanak rám, akkor egyértelmű, hogy az 1-2 évet választanám.


Azonban a barátaim, családom miatt az 50-60-at választanám. Miért lenne jó, ha 1-2 évig csak én élnék boldogan, aztán évekig, vagy valakinek örökké egy nagyon nagy traumát okoznék azzal, hogy eltávozom az élők sorából?

Mellettük maradnék, amíg csak lehet.

2019. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Soha nem tudnék vakon élni!
2019. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem sz.rnék bele, de megkönnyebbülnék a tudattól, hogy már csak pár évet kell kibírnom. Nem törődnék se az élményszeréssel, se az egészségi állapotommal. Viszont ez csak azt jelenti, én vagyok túl megkeseredett. A te döntésed sokkal okosabb.
2019. febr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
mire lepapirmunkazod a nagymuter telkeit meg is halsz xd
2019. febr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
1-2 évet.
2019. febr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1-2 ev.

Nem akarok 50 evet vakon, masoknak kiszolgaltatva, egy teher lenni a csaladnak.

A csaladban volt mar pelda hogy vakulas utan par evre meghalt az illeto elkeseredettségében.

2019. febr. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bizony könnyen lehet, hogy az 1-2 évet. Vakon nem tudnék azokkal a dolgokkal se foglalkozni, amiket szeretek.
2019. febr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50-60 évet. vakon is van élet, még mindig jobb mint lebenulni.
2019. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!