Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nárcisztikus férfi miért...

A nárcisztikus férfi miért szakít a párjával?

Figyelt kérdés

Egy olyan szakaszban voltunk, ahol viszonylag jól mentek a dolgok, vagyis én kimutattam felé a szeretetemet, viszont voltak vitáink, elég sok mindenen megsértődött. És erre hivatkozva szakított velem, amit nem értek igazán. És persze azt mondja, hogy szeret, és ez a legjobb mindkettőnknek. Illetve hogy inkább visszamenne a volt barátnőjéhéz, akivel sok évig volt együtt, (és a csaj is megmondta róla, hogy ez.)

Őt jobban tudná irányítani, mint engem? vagy több szeretet adott neki a csaj, mint én?


2019. febr. 4. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Akkor csak nem szeret téged. Ha így lenne, akkor nem engedne el.
2019. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kompatibilisebb volt vele
2019. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Visszavonolót fújt, mert az előző hölgy jobban kihasználható. Úgye, hogy dagi, és pénzes?
2019. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a v álaszokat!

Nem dagi és pénzes, csak csúnya, és vagy 8 évig együtt voltak, és a csaj nem nagyon állt ki a saját akarata mellett, mindig az volt, amit a férfi akart. Ezt nekem meg is mondta a srác, hogy ez nem annyira tetszett neki, hogy mindig engedelmeskedik úgymond, és azt hittem bennem tetszik neki hogy van önálló akaratom, de úgy látszik tévedtem, vagy ez is csak a manipuláció része volt.

2019. febr. 4. 17:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak nem igazán értem, hogy miért most szakított velem, mikor már kezdtem elkötelezni magam mellette. Vagy lehet pont ezért, hogy fájjon, és bántson lelkileg?
2019. febr. 4. 17:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért, mert most kezdtél komolyabban kötődni és nem akarta vállalni az ezzel járó dolgokat. Keress és találsz jobbat, nincs értelme taglalni. Kérdezd meg őt, ha őszintén válaszol, ha nem nincs több időpazarlás. Csak az lebegjen a szemed előtt, milyen az ideális ember, és azt vonzod be.
2019. febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló :)
2019. febr. 4. 20:44
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

Jót nevettem, mert ez nagyon jó "Nem dagi és pénzes, csak csúnya"


Nem egyszerű megtalálni a kompromisszumot, azt mikor legyen az, amit a másik akar, ha ez 80 százalék felé megy az már kellemetlen az elnyomott félnek, hacsak eleve alárendelődött személyiség típus.


Hagyományosan a nő engedékenyebb, elnézőbb, mert a szíve irányít, ez okból bocsátják meg ők inkább a botlásokat, a férfit az egoja uralja, és ha kitart olyan mellett, aki félrelépett az a szégyen (ego) miatt, mások megítélése végett, nehezen lép túl rajta.


Vannak nőies férfiak, őket könnyű irányítani, és igényük is van rá. Vannak a férfias nők, ők szeretnek irányítani, megmondani hogy ez így legyen, ma lesz pörkölt, holnap bableves.


Sajnos a kapcsolatok többsége hatalmi harcá válik, és ha oké a dolog a másik elfogadja, hogy nem ő hordja a nadrágot.


Talán szakításotokhoz hozzájárult, hogy melletted puncivá kellett volna lennie. Biztos, erős, magabiztos nő vagy, és két dudás egy csárdában sokáig nem fér meg. És az a nyolc év sem kevés, csak a szép marad meg, könnyen felejt az ember.

Ha van kérdésed, nyugodtam írj.

2019. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezeket a nárcisztikus szövegeket. Attól, hogy nincs önbecsülésed, a pasid csak szimplán nem akart veled lenni. Veszekedtetek, rájött, hogy nem passzoltok és visszament a biztosabbhoz. Ettől nem lesz nárcisztikus. Gyakorlatilag már mindenkire ráhúzzátok ezt?
2019. febr. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy nárcisztikus férfinál mindig az van amit ő akar
2021. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!