Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt hogy nem veszi észre a...

Ezt hogy nem veszi észre a legtöbb férfi (felelősséghárítás)?

Figyelt kérdés
Gondolom férfiak felelősséghárításáról szóló példa is eszembe jutna ha gondolkodnék rajta egy ideig, de most hirtelen csak az jut eszembe, ezért erről akarok kérdezni, hogy hogy nem veszi észre a legtöbb férfi, hogy amikor megkérdeznek egy nőt akivel randizni akarnak, hogy hova menjenek, és a nő azt válaszolja, hogy "Nem tudom, válassz te", akkor az legtöbbször nem azért van, mert a nőnek tényleg nem lenne ötlete hova menjenek, hanem azért, mert a nő nem akar felelős lenni egy esetleges rossz választásért, egy esetleges rossz randiért?

2019. febr. 4. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem így van. Általában azért mondják ezt, mert megszokták, hogy az első randit, randikat a férfi szervezi, hiszen ő hívta el a nőt. Aztán ha már egy pár lettek, akkor jobban működik az, hogy közösen találják ki a programot.

Bennem még sose merült fel ilyen, hogy nem akarok felelős lenni egy rossz randiért. Viszont sokat elmond valakiről, hogy milyen randihelyszínt választ. Ebből is sokat meg lehet tudni egy férfiról, vagy a szándékairól.

Pl. nem mindegy, hogy a lakására hív, mert ott akar főzni neked, vagy elvisz valami eldugott helyre, nehogy meglásson valaki, vagy egy teljesen átlagos, normális helyre visz.

2019. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elsővel.Nekem lényegében mindegy lenne,hogy milyen a randi,ha rossz úgysem lesz több,illetve nem feltétlenül a helyszín miatt lesz rossz.
2019. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a jelenség szerintem létezik, nagyon is. De nem ebben a szituációban, hanem hosszabb kapcsolat, mindennapok kis horderejű döntéseiben. Pl. mi legyen a vacsora és hasonlók
2019. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó, amit az első írt logikus. Akkor gondolom csak akkor áll fenn az amit írtam, ha nem az első randiról van szó, és azokban a helyzetekben, amiket a hármas írt.
2019. febr. 4. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!