Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is van olyan fiú...

Nektek is van olyan fiú ismerősötök, aki szinte minden "jócsajnak" az ismerőse facebook-on (és esetleg velük bratyizik)?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy akárhányszor böngészek tipikusan top5-ös csajokat (akár egyetemen, akár a városomban), mindig van 2-3 olyan macskajancsi fiú ismerősöm, aki tuti az ismerőse az illető csajnak. Nem tudom, hogy stabilan tartja is velük a kapcsolatot, de nevetséges, hogy valaki ennyire átlátszóan legyen felszínes. És ezek mégcsak nem is jóképűek, csupán valamelyik vagy pénzes apuci, a saját mellét verő kicsi fia, vagy pedig valami feltűnési viszketegséges magát überextrovertált dumakirálynak tartó tenyérbemászó macskajancsi. Nem vagyok irigy (mielőtt valamelyik nagyokos benyögné) mert tudom, hogy nekem úgysem lennének az ismerőseim, mert amellett, hogy nem vagyok vonzó, unalmas is vagyok, csupán fura, hogy valaki ennyire a külsőségek alapján választ - hangsúlyozom nem barátnőt - hanem ismerőst. Én egyaránt bejelölök csúnya/szép, idős/fiatal, tanult vagy képzetlen embert is, ha valami kapcsolatom fűződik hozzá.

2019. febr. 6. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, tekintve hogy nincsenek ismerőseim főleg nem barátaim, igy nincsenek. Másrészt aki ismerősöm van, annak szerencsére nincs és ők "normálisabbak" eleve elítélem a haspólós ribis bulizgatós csitriket, én a visszahúzódó kedves lányokat preferálnám, de ugye egyre undorítóbb a trend meg a viselkedés, tehát ha lenne ilyen ismerősöm azt instant tiltás lenne. Sőt, eddig GYK-n is megkaptam hogy nekem a "selejtes" "ronda" lányok tetszenek, és az a baj hogy a mai világba, akik nekem tetszenek őket tényleg csúnyának nevezik, mert nem olyanok mint a többiek, nem mutogatják magukat a neten, visszahúzódóbbak és nem ezer ismerősük van. Szerintem az igazi lányok el vannak nyomva, ezért nem találok normálisat én se, ha pedig ilyen pózolgatós senkiházit látok facebokon engem eskü' elkap az undor.. :/ Szerintem undorító ami a korunkbeliekkel folyik, érdekes sose volt még családom se, de mégsem lettem olyan bulizós meg beképzelt selejt, mint a legtöbben. Szinte azért is lenéznek hogy egy velem egyidős (18) vagy fiatalabb lányt keresek, aki nem pasizgat még hanem például tanul, vagy nem tudom tökmindegy, de nem olyan magamutogató nagyképű "kiskirálynő" mint a legtöbb.. Én sose értettem mire jó az ha például az ilyen lányoktól meztelen képet kérnek meg jópofiznak velük az olyan srácok, végülis a legtöbbnek eleve kint van a hasa, az már igy is túl intim, szerintem elfogadhatatlan..
2019. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs.
2019. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs, keves ismerosom van fent.
2019. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Marmint nekem van keves ismerosom. Ok pedig nem ilyen korokbol kerulnek ki.
2019. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy ilyen volt. Kiderült, hogy az összes ilyen csajt durván zaklatta, nem csak facebookon, kettőt közülük megölni is próbált, most börtönben van.
2019. febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!