Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz hogyha az iq-m csak...

Az gáz hogyha az iq-m csak 93-mas?

Figyelt kérdés

Azért kérdem mert benne vagyok egy elég nagy baráti kőrbe. És azt beszéltük meg , hogy kinek mennyi az iq-ja? És mindenkinek 100-110 körűl volt ki véve engem meg egy másik személyt rajtam kívűl. Akinek 99-es volt , de ő nem a társaságunk tagja! És azt mondták nekünk , hogy egy olyan 10-el többet mondjunk ha kérdezik az iq-kat mert elvileg 100 alatt az átlag alattinak számit! És nem számit az olyan szellemileg bissza maradottnak én úgy tudom az 68 és alatta kerdődik! 80 vagy 85-től meg már tudtommal teljesen jó! 135 felettiek nagy részének már túl nagy az ego is mellé... Hanem elvileg csak szimplán butának és rossz tanulónak fognak hinni! Pl azt mondják csajok előtt vagy snobok előtt monjam azt , hogy 103 és kész Bár nem hiszem , hogy valakinek az lenne az első kérdése , hogy hanyas az iq-m! Később ha meg ismerek valakit úgyis rá jön. Am gimnáziumba járok és 3.4-es az átlagom! Illetve a társaságból sem én vagyok a legértettlenebb ember. Sőt még értelmesnek is mondanám magam! Az iq-m az nem internet teszt alapján jött ki. Hanem lemérték. És nem vagyok benne biztos , hogy 93 lett. De 90 valahanyas. De akkor 93-mat mondtam, mert mintha úgy emlékeztem volna. Interneten meg 116 jött ki, de elvileg az nem pontos! Tényleg ha 100 alatti az iq-m akkor már azt fogják hinni , hogy nem vagyok túl

okos vagy , hogy butább vagyok mint az átlag?



2019. febr. 8. 13:56
 1/9 A kérdező kommentje:
17/F
2019. febr. 8. 13:57
 2/9 TappancsMancs ***** válasza:

A nyilvánosan hozzáférhető IQ tesztek azok nem pontosak, és nem is hivatalosak. Hivatalos szempontból érvénytelenek és kiértékelésre sem méltatják. Megint más, hogy mit mér egy-egy IQ teszt, ami - bár van rá elfogadott hivatalos megegyezés - de viták tárgyát is képezi még szakmai körökben is. Azért a semminél több egy internetes teszt is és igaz az is, hogy a hivatalos teszt mutat is valamit.


A szakszerű IQ teszt az folyamatosan újra van kalibrálva, és mindig úgy állítják be, hogy a 100 az átlag pontérték. Így ha valóban jó a teszt akkor a 100 körül vagytok mindannyian, az nem rossz.


Fejlesszed az intelligenciádat, ha van rá igényed, de nem csak ez van ami fontos. Azt meg nem hinném, hogy az emberek az IQ tesztjeikkel ismerkednek, és nem is lenne normális annak tudakolózásával kapcsolatokat kialakítani.

2019. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TappancsMancs ***** válasza:
Ja 71? A szakmai IQ teszteket életkor szerint is kalibrálják, tehát más követelményt állítanak be életkorok szerint is.
2019. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az intelligencia sok mindentől függhet, az egy dolog hogy neked annyi.

Most te mennyivel érzed jobban magadat? Több és nagyobb vagy másnál? többre vagy hivatott, képes vagy mi? Vagy alul teljesítel ha kevesebb? Én nem mértem le még a magamét, de sztem 80 megállítana, és? Attól én mindent megcsinálok, és nem vagyok pszichopata sem, csak azért mert sosem szerettem azokat akik felvágnak az IQ-jukkal hogy nekem már pedig magasabb, én vagyok az ász te meg senki, csak alattam lehetsz, érezd rosszul magad.

Ez egy xarság..

2019. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 TappancsMancs ***** válasza:
jav*17 :)
2019. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 100-as az átlag,a 93 átlag alatti. Tudtommal 80 alatt értelmi fogyatékos az ember. Nyugodtan hazudj, senki sem fogja tudni leellenőrizni.
2019. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor én értelmi fogyatékos vagyok? :( :D ej ej! Na de ez van! Ma mindenki okos de semmit se tudd.. pff neki!
2019. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
100 az átlag IQ-szint? Szerintem az átlag magyar embereknek biztos nincs 100-as IQ-ja. A helyesírásuk minősíthetetlen, a szókincsük kifejezetten korlátozott, az érdeklődési körük pedig a valóságshow-k bámulásáig és a pletykálásig terjed. Azon gondolkodik az ember, hogy hogyan tudtak egyáltalán leérettségizni, ha ennyire nem tudnak semmit a világról, és ez ráadásul még csak nem is zavarja őket. Magyarországon az ember 80-as IQ felett már zseninek számít.
2019. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pedig 100-as az átlag iq, ugyanis az átlag intelligencia alapján határozzák meg, hogy mit takarjon a 100as iq, és nem fordítva.

Más országokban is sík sötétek az emberek, ne aggòdj. Csak kicsit jobb a PR-juk.

2019. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!