Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért baj, hogyha valaki...

Az miért baj, hogyha valaki kicsit felvágós?

Figyelt kérdés

Nekem van egy keresztapám,nagyon sikeres.

A 90-es években kezdett IT-val foglalkozni, akkoriban sokan azt sem tudták mi az, szerencséje jól csinálta, amit csinált, volt üzleti érzéke is, így nagyon meggazdagodott.


Hatalmas ház, drága autók, jacht a Balatonon....stb

Nem az a fajta, aki leköpi a nála szegényebbeket, de azért szereti megmutatni,hogy neki bizony sok pénze van.Szereti, ha az a 24 milliós autó annyinak is látszik.

Röviden, ő imádja,hogyha látszik rajta,hogy gazdag.


Kiskoromban nagyon sokat nyaraltam nála, aminek a szüleim sohasem örültek igazán.Állandóan azt mondták, "átveszed a keresztapád felvágós stílusát".

Mivel tudták, hogy nekem mindig is példaképem volt, mióta csak ismerem.


Most felnőttként azt gondolom, hogy a keresztapám felvágása nem elítélendő, hanem motiváló.


2018. jan. 16. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Erre azt tudom mondani, hogy igenis vegye meg azt a 24 millió forintos luxusautót, ha neki az mindigis egy hatalmas vágya volt. Érje el. Érezze jól magát vele. Ezzel semmi baj nincsen...


Az viszont, hogy ezt mások orra alá dörgöli, az már egy undorító, kivagyiskodó, fellengzős magatartás, amit mélyen elítélek, és meg tudom érteni, ha mások is ezt tennék.

2018. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, elérte amit elért, most pedig élvezi. Engem aztán nem bánt, hogy ő milyen autót vezet, szerintem aki fennakad ezen, az magát hergeli.
2018. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az igazi gazdagok visszafogottan élnek. Ugyanis az életükből nem hiányzik a nav.

Konkrét példa. kb 20 milliárdja van, mégis egy 11 éves audi s6-al jár.

2018. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jön még kutyára hideg.
2018. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem baj, ha ő ettől érzi "többnek" magát. Ennek ellenére, nem szeretem az ilyen embereket. Ez van.
2018. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!