Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a Ricinus olajat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 30 éves múltam és nem igazán van arcszőrzetem, pedig nagyon szeretnék.


Arcszőrzet növekedését szeretném felgyorsítani (legalábbis kipróbálom ezt a tanácsot), hogyan és milyen gyakran kell bekenni az arcomat vele?


Valakinek vannak ilyen tapasztalatai? Le kell ezt majd mosni? Ha igen mennyi idő után? Mindent tudni szeretnék.


Válaszokat előre is köszönöm.



2019. febr. 8. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem kamu a ricinus olaj. De az biztos segít ha minden nap megborotválkozol. Akkor is, ha nem nagyon van mit leborotválni.
2019. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Nekem barátnőm a szempillájára használta, ő fulpucoloval vitte fel és nem mosta le

Szerintem arcon is hasonló az eljárás, de előbb próbáld ki a borodon, nem okoz-e irritációt.

Ha nem akkor én vizes vattakorongra tennék az olajból és úgy kenném be az arcomat.

Bár nem tudtam hogy arcszorzetet lehet ezzel növeszteni.

2019. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A ricinus olajtól minőségre lehet, hogy jobb lesz a hajad vagy a szőrzeted, de nem fog tőle több szőrzeted nőni, mint egyébként.

Ahogy a borotválkozástól se.

2019. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Bármit fogsz vele csinálni nem lesz tőle jobb. Ez ilyen paraszt vakítás. Ha ez így működne, szerinted lennének kopaszok?? Próbáld ki nyugodtan, bajod nem lesz tőle, de használni se fog. Nekem striára mondták, hogy jó. Pár hónapig kenegettem, ugyan úgy repedt a bőröm tovább. Előtte nem volt ott szőr, de utána se.

Ha nem olyan szőrös az arcod mindegy mit csinálsz. Szedhesz hormont (pl tesztoszteron fokozót), vehetsz drága készítményeket, fekete kakast áldozhatsz a templom oltárán, semmi nem fog változtatni a dolgon. Fogadd el, hogy nálad a szákáll nem opció. Ha nem olyan űrű, de van mindenhol, akkor esetleg festetni tudod, az ad neki egy szép látszatot, de ennyi a max. Ahol nem vagy szőrös ott semmivel (természetes módon) nem fogsz szőrt növezteni.

2019. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!