Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a ricinus olajat hajra?

Figyelt kérdés
Hallotam azt is hogy hajmosás közben kell vele megmosni a hajat bele maszirozgatni a fejbőrbe. És azt is hogy samponos hajmosás után még nedves a haj akkor kell felvinni a hajra és hagyni legedve melegen tartva pár órát, mi igaz? És az egészet be kell kenni vele amugy? Nem csak a hajtöveket?

2018. okt. 25. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egész hajat a hajtovekkel együtt kell bekenni. Éjszakára fent szoktam hagyni és azt ajánlották nekem is. Sokáig csináltam , de nekem semmit nem használt.


Csalán sampont és balzsamot ajánlanám . Sokkal jobb.

2018. okt. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én már több mint egy hónapja használom. leírom a módszerét: minden hajmosás előtti este bekenem a hajtöveket főleg (+ az egész hajhosszt) az olajpakolással. ricinus olajat ne használj magára!!! én mindig kókusz olajjal keverem (de lehet olviaolajjal is). miután felkentem az egészet, ráhuzom a nájlont a fejemre és úgy alszok. reggel lemosom csalánsamponnal és ecetes vízzel öblítek.


hát a hajam drasztikusan nem nőtt meg tőle (max az átlagoshoz képest 1-1,5 centivel többet), de nagyon szép lett tőle a hajam, a vége sem töredezik, pedig már elég rég volt vágva a hajamból, átlagos esetben már rég kellett volna kivágni a végéből, de még mindig egészséges. nem is zsírosodik olyan gyorsan tőle a hajam. (heti egyszer mosom meg)

2018. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat :) Még egy kérdés. Az baj hogy megmostam elötte a hajam és megtöröltem törölközövel és igy vittem fel aztán betekertem folpack-kal és rá törölköző ?! Mert van aki azt irja száraz hajra kell felvinni van aki azt hogy nedvesre is lehet mivel úgy is használ.
2018. okt. 25. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
én mindig szárazra teszem... nekem kicsit időpazarlásnak tűnik előtte megvizezni a hajat, ha szárazra is úgyanúgy fel lehet vinni.
2018. okt. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!