Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem szomorít el teljese...

Csak engem szomorít el teljesen ennek az oldalnak a színvonala?

Figyelt kérdés

Itt vagyok már vagy 10 éve, de manapság azt veszem észre, hogy ezt az oldalt is elérte a teljes leépülés. Ugyanúgy ahogy a régi Fórumokat, chat oldalakat.


Gyakorlatilag a kérdések 90%-a ugyanattól a néhány kamu kérdezőtől jön. Akik közül vannak "kettő az egyben" személyek is. Gondolok itt a "Bombanős" kérdezőre aki egyben a "Munkaügyis" is, vagy "Balázska". Eleinte csak 1-1 témában nyomták a hülyeségeiket, de már azt látom, hogy nincs kategória, ahol ne az ő kamu kérdéseik lennének. A munkaügytől kezdve a családi dolgokig.


Vagy van az "Örök pesszimista" kérdező. Aki folyton a világ az élet a minden negatívumairól ír, és igazából teljesen reménytelen dolog koptatni a billentyűzetet mert úgyis csak a maga hülyeségét nyomja.


Vagy közlekedés kategóriában most ott van a "Kuplungos" kérdező. 1-2 nap alatt vagy 10 kérdés arról, hogy "Akkor most hogyan kell használni a kuplungot?". Mintha valakinek az lenne a fétise, hogy hülyeségeket kérdezzen.


Igazából az dühít, hogy vannak itt, akik tényleg segítenének, vagy próbálnának értelmes, építő választ adni. De előre látszik, hogy teljesen értelmetlen az egész. Na meg elég időt pazarló, mikor leírja az ember a gondolatát..aztán megint és megint és megint...majd kiderül, hogy 1000 alkalommal próbált tanácsot adni ugyanannak az embernek, aki 1000+1 alkalommal is ugyanott fog tartani és kiírja pontosan ugyanazt a kamu kérdést más körítéssel.


2019. febr. 8. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2019. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Én is régóta itt vagyok és ugyanazokat a rosszindulatú, arrogáns válaszokat lehet itt olvasni nagyon sokszor, mint 10 éve. Azok sokkal inkább elszomorította, de elszomorítottak akkor is. Az, hogy valaki feltesz 500 kérdést a kuplungozásról, hát hajrá, ezen már csak nem fogok kiakadni. Biztos ezzel szórakoznak. Nekik ennyi szórakozás adódik az életükben.
2019. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*elszomorítanak
2019. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
54%
Engem is dühít de ezzel nem lehet mit csinálni. Olyan meg nincs hogy idióta meg kamu szűrő. Ezeket el kell viselni, mindenhol ott vannak. Annyit tehetsz amennyit én is. Nem veszel tudomást róluk
2019. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Ezt még el tudom viselni, azt mar kevesbe amikor richtig provokativ kerdeseket irnak ki, es a sok barom echte ugyanazt irja le egymas utan mas szavakkal, es azt hiszik, hogy az o velemenyuk a mervado, de aki maskepp gondolkodik, azt meg szarig alazzak.
2019. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Backi, egy mondatba leirni ezt... 😅
2019. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is régi motoros vagyok itt, kb. 2-2,5 éve tapasztalom a leépülést.
2019. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, én is így látom. Én kb 6 éve vagyok itt és szerintem is épül le az oldal.

Szerintem ezt a szerelem-szex kategória szétrobbantása indította el, mert akkor tűntek el a "jó trollok", akik tényleg poénosak voltak és a helyüket átvették az idióták.

Ahogy pedig eltűntek a vicces trollok, (akik mindigis felfelé nyomták az oldal látogatottságát) eltűntek velük együtt az oldal varázsát adó különféle egyéniségek is.

Szóval a legtöbb ember röhögni járt ide, de közben valaszolgattak is a kérdésekre és színesítették az oldalt.

A túlmoderálással csak azt érték el, hogy eltűntek az átlag emberek és maradtak a kötekedő, mindenkibe belekötő okostojások, a provokáló idióták és a magukat istennek képzelő senkik.

2019. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!