Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok emberrel megismerkedtem...

Sok emberrel megismerkedtem már eddigi életem során. A többsége értelmes ember volt. Hogyan lehetséges az, hogy mégsem úgy alakulnak a dolgok, ahogy kellenének?

Figyelt kérdés
Mert még ha az emberek többsége hülye lenne,azt mondanám nincs ebben semmi meglepő.De egy értelmes ember,aki tudja mit kéne tennie az miért nem teszi?Sokan például az ellenkezőjét teszik mint ami a megoldás lenne.Miért?
2018. jan. 20. 13:12
 1/8 Gál Zoé ***** válasza:
100%
Hogyan kellene alakulniuk a dolgoknak?
2018. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Például van egy ismerősöm aki sokmindenhez ért,esze is van,de minden munkahelyről kirúgják,mert iszik.Magánéleti problémák miatt,elhagyta az asszony.Neki tudnia kéne hogy nem az ital a megoldás,mégis folytatja az ivást
2018. jan. 20. 13:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy kéne alakulnia?Egyszerűen úgy,hogy jó legyen mindenkinek.Mert lehetne jobb élete mindenkinek
2018. jan. 20. 13:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1.Nem szórakozni születtünk a Földre, hanem küzdeni.2. Egy értelmes ember is ember, lehetnek problémái, gyengeségei, hullámvölgyei. 3. És a legfontosabb, hogy kívülről könnyebb meglátni a megoldást, mint belülről. Biztos vagyok benne, hogy bár te is értelmes vagy, mégis követsz el hibákat. Miért? Mert ember vagy, nem egy gép.
2018. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze,követek el hibákat és én sem mindent úgy csinálok ahogy kéne,de nem rontom tovább szándékosan az amúgy is szar helyzetemet
2018. jan. 20. 13:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
önsors rontónak hívják ezt. van, akiben annyira erős valami miatt érzett fájdalma, hogy nem képes örülni semminek és ennek lehet 100 fajta verziója. csalódás, önsajnálat, pénzügyi gondok stb. vagy csak inni akar, mert jól esik. nem mindenki ugyan abban az élethelyzetben szocializálódott és mindenki más intelligenciával van megáldva, ezért mást tartunk fontosnak az életben, ettől vagyunk egyéniségek nem tudod irányítani mások életét, csak a sajátodat.
2018. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5: Nyilván ők sem szándékosan rontják tovább a helyzetüket, hacsak nem mazochisták.
2018. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hanem miért rontják tovább?
2018. jan. 20. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!