Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti melyik időjárás illatát...

Ti melyik időjárás illatát szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés
Tudjátok, amikor esik az eső, vagy a hó, vagy köd van, esetleg süt a nap, mindig más illata van a levegőnek. Ti melyiket kedvelitek, és miért?

2019. febr. 9. 21:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Nyári záport
2019. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Mikor délután lenyírtam a füvet, aztán jött egy zápor, este pedig meleg van és ülök a teraszon, mindezt júniusban.
2019. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
A tavaszi/nyári záporét. Másabbnak érzem a levegőt, frissebbnek, mint amilyen előtte volt.
2019. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

Esőillat.

Kimondottan a hónak nincs illata szerintem, de szeretem hogy olyankor frissebbnek, tisztábbnak tűnik a levegő.

2019. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%

Hó. Friss és varázslatos, mintha megallt volna az ido.

De a sárszagot is szeretem, ami kitavaszodaskor van

2019. febr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Metionin ***** válasza:
57%
Őszillat. Nem tudom megfogalmazni pontosan hogy milyen az de augusztus végén, szeptember elején már érezni. Szerintem ahogy a fák lassan belassulnak és kezdenek sárgulni, kibocsátanak anyagokat és annak van valamiféle illata.
2019. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A tavaszi reggelek illatát. Egyszerűen IMÁDOM.
2019. febr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
6-os! A rothadó levelek. Nem viccelek, létezik. Azért tudok róla, mert én is pont ezt szeretem az őszben, különleges illata van, érezni, hogy jön a tél.
2019. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Eső, hó. És ősz közepén-végén, amikor először érzek hideg télillatot a levegőben. Ugyanez amikor februárban először érezni meg a tavaszt a levegőben.
2019. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%

Sose gondolkodtam még el azon, hogy az évszakoknak külön illatuk lenne. Vagy talán csak az én orrom nincs úgy ráállva ezekre.

De most, hogy mondod, a forró nyári napoknak, 19:00 és 21:00 között, mikor már alkonyodik, de még nincs teljesen sötét, talán tényleg van egy jellegzetes illata, hangulata. Úgyhogy én azt választanám :D

Egyszerűen csak mert szép emlékek jutnak eszembe róla. Régen, mikor a barátaimmal szórakozni indultunk, mindig ilyentájban gyülekeztünk egy megbeszélt helyen, és erről a napszakról ezek az alkalmak jutnak eszembe először.

2019. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!