Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ti szeretitek az esős, ködös...

Ti szeretitek az esős, ködös "sejtelmes" időt? Ha igen miért?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, én szeretem. Kedvenc évszakom az ősz. Szeretek esőben menni. Sokkal jobban el tudok merengeni a dolgaimról, és tisztább fejjel tudok gondolkodni. És engem megnyugtat az eső, bár nem vagyok ideges típus.
2012. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen, ahogy az előttem szóló is leírta, sokkal jobban el lehet merengeni bizonyos dolgokon, bár kétségtelen, hogy ilyenkor a szomorúságba való átfordulásra is hajlamosabb vagyok. De összességében szeretem, nyugis, nincsenek sokan az utcán, és ha még egy kis szél is fúj, teljesen el tudok merülni a gondolataimban.
2012. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szeretem. A napsütéstől fáj a fejem, még ha nem megyek ki akkor is. Fehér papírokat el sem tudok olvasni. Pl. múltkor megnéztem volna a buszmegállóba a menetrendet, de egyszerűen képtelen voltam, úgy vakított a hófehér tábla... Itthon meg még nincs függönyöm, úgyhogy örülök ha borult idő van.
2012. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szeretem! Előhívja a bensőségesebb, érzelmesebb gondolataimat, és ilyenkor olyan jó olvasni, vagy melegedni egy takaró alatt :)
2012. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nagyon szeretem az őszt, de én a kellemes, száraz-napos 15°-os őszre gondolok. A mostani időjárás kiborít.
2012. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem, mert fázom~
2012. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
igen mert nem megyünk ki tesin futni:DDDD
2012. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsónál ott a pont. ! :D
2012. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!