Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zavarba hoztam egy lányt. Ez...

Zavarba hoztam egy lányt. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Jelentheti azt, hogy valamilyen szinten nem vagyok közömbös számára? Ő egyébként egy nagyon őszinte, és kicsit félénk lány.


Nem, nem ilyen pajzán célzást tettem, meg semmi szexuális dolgot nem mondtam. Huszonévesek vagyunk mindketten.


Válasznál kort, és nemet is kérek megadni.



2019. febr. 10. 20:08
 1/4 Varga Lilian ***** válasza:
87%

Ha felénk lány akkor valószínűleg nem nehéz zavarba hozni, hiszen nincsen ezekhez hozzászokva. De az is lehet hogy az adott téma hozta zavarba még akkor is ha ez nem szexuális jellegű volt. :) Neked tetszik? Mert ha ez ennyire elgondolkodtatott abbol én erre gondolok.

N/24

2019. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem az most mindegy, hogy nekem tetszik-e. Óriási etalon az én szememben. Igazi nő. Tisztelem, csodálom. és igen, tetszik.
2019. febr. 10. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Számos oka lehet. Lehet, hogy szimpatikus vagy neki, talán alapból kicsit szégyenlős, de az is előfordulhat, hogy csak a hagymás tejfölös lángos aromája zaklatta fel, amit reggelire ettél.

Pontosabb meghatározáshoz érdemes a lányt közelebbről megismeri, azt meg inkább rád bíznám :)

2019. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lángosrol szó sincs. 3 méterre voltunk egymástól. Még a hagyma sem lehet annyira hagymás.
2019. febr. 11. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!