Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok zavarba ha a...

Miért vagyok zavarba ha a szemébe nézzek?

Figyelt kérdés
Alapjáraton mindenkivel ,,megvagyok", de ha egy bizonyos ember szemébe nézzek mindig elkell, hogy kapjam a szemem mintha a lelkembe nézzne és ez nagyon zavaró
2018. szept. 16. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert ő beléd lát és te valamiért nagyon nem szeretnéd ezt.Van bármi szégyellnivalód?

Vagy csak szokatlan ez a nyíltság a számodra?

Amúgy ki ő neked?

2018. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit rejtesz előle, ami vele kapcsolatos?
2018. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs semmi olyan dolog amit másnál ne szégyelnék szóval nincs különbség közte és a maradék közt mindenkinek a szemébe tudok nézni csak az övébe nem. 0sztálytársamról van szó amúgy.
2018. szept. 16. 17:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit rejtesz, ne mellébeszélj, hanem válaszolj ?:D
2018. szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem tetszik egy kicsit az illető? Ha igen, akkor szemezgetni kéne vele, nem szégyenlősködni.
2018. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jól nézki az illető, de annyi más jólkinézőkel nincs ilyen bajom, visszatérve nem titkolok előle semmi olyat ami indokolt lenne.
2018. szept. 16. 19:48
 7/10 anonim válasza:
Nekem is ez a bajom munkatársammal alig ismerem pedig 1 hete dolgozok ott.Szóval jó lenne nekemis valami tip mitöl lehet ez.
2018. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én tudom!
2018. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rossz önértékelés, önbizalomhiány.Meg tapasztaltam hogy egyes emberek nem szeretik ha idegen vagy félidegen emberek közvetlenül a szemükbe néznek.Kihívásnak tekintik.
2018. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Erre még nem is gondoltam utolsó válaszoló szerintem igazad van.
2018. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!