Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, szeretitek, ha egy...

Lányok, szeretitek, ha egy fiú szégyelős a közeletekben?

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 01:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem lettél szimpatikusabb ezzel a kommenttel. XD

Az önbizalom nem azért jó, hogy elnyerd vele mások tetszését, hanem mert ezzel a saját életeden javítasz minden téren. Ez egy olyan pozitív tulajdonság, ami párkapcsolattól függetlenül könnyít az életeden (pl munkakeresés).

Honnan legyen? Ahonnan nekem. Ki kell állnod magadért és vállalni magadat. Az önbizalom nem a nemtől függ.

18/L

2019. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én pl semmivel nem növeltem annak a srácnak az önbizalmát, aki máris meghívott pü-ben egy kávéra, (340 km-ről:)) csupán a válaszaim miatt.


Egyébként biztos van olyan nő is, akinek a szégyenlősködők jönnek be...

2019. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem, utálom ha úgy kezelnek, mint valami ufót, akivel nem lehet ugyanúgy beszélgetni, mint bárki mással. Lehet, hogy néhány kislánynak imponál, de a nők többségének nem. Önbizalmad meg ne miattunk legyen, hanem saját magad miatt, mert elég szar lehet önértékelési problémákkal leélni egy életet.
2019. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az 😢 de egyszerűen semmi sem változtat meg...
2019. febr. 12. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!