Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rajtam kívül tényleg mindenki...

Rajtam kívül tényleg mindenki szeret sorozatokat nézni?

Figyelt kérdés
Egymást érik a Facebookomon a "sorozatokat nézős" mémek és százával, ezrével like-olják őket az emberek. Meg persze azok a mémek, szóviccek, amik valami sorozat szereplőjéről, annak nevéről, stb szólnak. Szóval biztos tényleg sokan csinálják ezt. Természetesen nem zavar, vagy ilyesmi, csak érdekel, hogy van-e rajtam kívül, aki szintén nem néz :D

2019. febr. 12. 12:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Film is kapaszkodj meg évi 10-20."


Mondok jobbat, én évi 1-2 filmet ha nézek, sorozatot abszolút nem :D

Inkább olvasok vagy játszok

2019. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Alapból nem, de ha megtetszik 1-1 rész, akkor lehet, hogy rákattannék. korábban így jártam a Doki, Dokik sorozattal.
2019. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
En maximun moziban nezek meg 2-3 filmet evente. Sorozatot nem nezek, mert idorabladnak tartom. Olvasok, videojatekozok inkabb, mert az interaktivabb, jobban beleelem magam. Baratokkal szerepjatekozunk is, az jobb es izgalmasabb tud lenni, mint egy film. Vagy rajzolok, varrok.
2019. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon nézek sorozatokat (1-1 epizód nyomozós néha "lecsúszik", mert szeretem a krimiket, és azok a részek általában nem olyan szorosan épülnek egymásra, ill. ha vmi nagy kedvenc színészem játszik egy sorozatban, abba belekezdek, aztán meglátom, folytatom-e / leköt-e annyira)... nem szeretem a végnélküli történeteket, azt, hogy nem lehet számolni azzal, mikor ér véget, hogy ha nincs időm, is "lépést kell" tartanom stb. Jobban szeretem a különálló filmeket.
2019. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mit csinaltok sorozatnezes helyett? En sem szeretem nezni oket!
2020. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!