Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van mindenki annyira...

Miért van mindenki annyira kiakadva attól, ha valaki magában beszél? Mintha nem is tudom miféle szörnyűséget követne el ezzel

Figyelt kérdés
2019. febr. 7. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Én még sosem ijesztettem meg ezzel senkit :D

Vagy csak nem vettem észre...

mindenesetre engem nem zavar, amíg “egészséges”

Múltkor egy néni, szerintem azt hitte valakihez beszél. Mutogatott is neki. :/ bár ez inkább szomorú szerintem mint ijesztő

N

2019. febr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Mert normális ember ilyet nem csinál. Valami kettyóra utal. A nem normális egyedeket egy normális világ kitaszítja magából. Nem mint manapság, hogy mindenkit el kell fogadni. Tehát azért vannak beszarva az emberek, nehogy gondolj egyet aztán leszúrd őket egy késsel.
2019. febr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam melóba ha lista szerint kell valamit meg keresnem. Szeretik bennt mert ők is szoktak azt jót röhögünk rajta v motyogva ki figurázzuk egymást
2019. febr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Én is rengeteget beszélek magamban, de csak itthon. Meg sok "mini" dühkitörésem van és ütlegelem, pöckölöm a saját fejem/orrom. Hát, hogy nem vagyok százas, az is biztos. :D


23/F

2019. febr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Van aki nem csinálja, és megijeszti gondolom ha lát valakit aki magában beszél. Én csinálom, simán lefolytatok magammal egy párbeszédet, elszórakoztatom magam, és ha olyan a feladatom, akkor segít is, hogy kommentálom.

Mondjuk nekem nincsenek barátaim, én ezzel kompenzálom gondolom, meg ahogy itt írják kettyós is vagyok, ezt meg aláírom.

2019. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Néha én is szoktam "hangosan gondolkodni". Főleg, ha egyedül vagyok. Nekem segít, ha hallom is, ha kimondom a dolgokat. Könnyebben átlátom az összefüggéseket. Persze az nagyon ciki, ha az embert "rajtakapják" a dolgon.
2019. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Én gyerekkoromban beszéltem magamban. Apám elég jól elmagyarázta, hogy ilyet a "bolondok" szoktak, aztán nem beszéltem többet. Most is sokat agyalok, és szeretek egyedül lenni, de magamban nem beszélek. De amúgy nem hiszem, hogy h...e lenne, aki magában beszél.
2019. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!