Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Kinek milyen volt a valentin-nap?

Kinek milyen volt a valentin-nap?

Figyelt kérdés

2018. febr. 14. 20:25
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
84%
Jó is volt meg sajnos nem is. Barátnőmmel 8 hónapja távkapcsolatban vagyunk, szóval emiatt kicsit nehéz volt ez a nap (meg persze minden nap), de terveztem egy romantikus, gyertyafényes videóchat-es randit, meg ugyanúgy vettem neki rózsát, csokit és nagyon bejött neki.:D Szóval azt hiszem kihoztam a maximumot a dologból, de a legközelebbit remélhetőleg már együtt töltjük.
2018. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Mint az összes többi.
2018. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
74%
ha jó lenne, nem a gyakorikérdéseken lógnék :-(
2018. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Milyen igaz, 3as :D
2018. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%

Párom hazajött, evett, és most ébredt fel :)

Én gyk-ztam, meg írtam, lassan alvás, már három napja nem megy :(


Ja, meg felköszöntöttem a Bálint nevű unokabátyámat.

2018. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
83%
Mert ma valentin nap volt? xD
2018. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

Jó. A párom hozott 30 tojást, mást nem (ez őt miért zavarta, nem tudom, tudja, hogy nem szeretem a Valentin-napot) és közölte, hogy boldog Valentin-napot! "Az van?" - kérdeztem, mondta igen. Nem tudom, mi ütött belé pont ebben az évben, hogy szóvá tette, de volt vékony csokis sütim (a csoki belekeverve volt, rajta semmi), elővettem az egymásba rakható szívecskés kiszúróimat és szúrtam neki lyukas szívet és pici szíveket, a lyukba még epret is raktam. Jó egy felszerelt háztartás.


Holnapra ígértem neki mogyorós csokit, szív alakban (ma úgyis csinált csokit, de az üvegedénykében van, nincs formázva). Azt mondta, nem kell, de ha már emlegeti ezt a napot valakinek, akinek a főzés, sütés és édességkészítés a hobbija, nem ússza meg.


Kissé álmos nap volt, de a ciccek (cirmosak és gyönyörűek) megint a házban dekkoltak, pedig elvben kinti macskák. Aranyosak is, nemrég voltak féreghajtózva is, úgyhogy miért ne? Megadták az alaphangulatot, bár a párommal eleve ilyen kis bújósak vagyunk :)

2018. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Mádár0218 válasza:
88%
Mind az összes többi egyedül a gép előtt :D
2018. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

Nekem fantasztikus *-*

Mi vagyunk az a lázadó páros akik 13.-án ünnepeltük a Valentinnapot. Kaptam tőle egy új telefont, mert a régit össztörte az exem. Ő kapott tőlem egy szívalakú héliumos lufit(szipuzni akart😁), megegy doboz "heart"csokit, mert imádja az édességet.

Tegnap elmentünk pizzázni, fagyizni meg okoztam neki egy kis másfajta örömöt is😏

2018. febr. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%
Kiengedtek a korhazbol, es a crushom boldog valentin napot kivant nekem. Ezek voltak a nap fenypontjai, azon kivul semmi mas🤷🏼
2018. febr. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!