Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki zsidó származású,...

Ha valaki zsidó származású, megmutatkozik a külsején?

Figyelt kérdés

Van egy kedves ismerősöm és ő az, szerintem. A vezetékneve nagyon ritka és tipikus zsidó név. Az egyik nagyszülei voltak azok...


Alacsonyabb, meg nagyon lent vannak a fülei és elállnak, vastag a szája... Meg az a tipikus szeme se áll jól, fekete hajú...


Meg állítólag olyat is hallottam, hogy "édeskés" a szaguk...


Semmi rasszizmus nincs bennem, csupán szerintem rajta kijött a "származása". Amúgy katolikusok, de a mamája 38-ban született Pesten.


2019. febr. 14. 12:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát én azt hallottam hogy nagy az orruk. De lehet hogy ez csak sztereotípia
2019. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Azt én is, de ugye már keveredtek is...


Neki kicsi, vastag orra van...

2019. febr. 14. 12:25
 3/21 A kérdező kommentje:
Zserintem két fajta zsidó van úgymond, a Hosszúkás képű kampós orrú, meg a kövér zömöl szakállas...
2019. febr. 14. 13:10
 4/21 Kekhal válasza:
32%
Ja és általában göndör fekete hajuk van.
2019. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom, az is jellemző rájuk, hogy az orruk és a fülcimpájuk alsó része egy vonalban van.
2019. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 kreténpali ***** válasza:
0%
A fejük tetején van egy furcsa dolog, cérna lóg a zsebükön, pajeszuk van. (Nőknek is)
2019. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 hollófernyiges ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, hogy ezek közül szerintetek ki a zsidó. Utánanézni nem ér:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Szerintem 2,3,4 az utolsó kettő biztos, hogy nem.


Nem néztem utána, de felőlem mindben lehet, annyira hasonlítank. Az első kizárt, szerintem rajta látszik, higy nem.

2019. febr. 14. 13:57
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
De ez miért fontos neked? Változik valami, ha kiderül, hogy az, vagy nem az? Másképp nézel rá? Ha pl. valaki üknagyanyja zsidó volt, de a többi családtagja nem, akkor is zsidónak számít a leszármazott?
2019. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Az orruk nagy csak. Aki hithű zsidó annak van ez a bájeszos szakállas megjelenése. Ismerek pár zsidót, semmi más külső jegyük nincs csak az orruk. De ez is olyan, hogy van akinek nincs zsidó rokona, de nagy az orra, vagy bőveb van benne zsidó vér, de nem nagy az orra. Külső alapján nehéz megállapítani, hogy ki zsidó és ki nem. Az, hogy ritka a vezetékneve, nem jelent semmit, az enyém is ritka, de csak a mi környékünkön, máshol nem ritka.

A nagymamája születési helye és ideje nem sokat számít. Aki akkor és ott született az mindenki zsidó volt??

Mellesleg, ha katólikus akkor nem zsidó. Lehet van benne zsidó vér. De nyugtatlak... Lehet benned is van török és orosz vér is. De nem hinném, hogy ortodox vagy Iszlám hívő lennél.

2019. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!