Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kaphatok valamit, ha epilepszi...

Dicsak bögre kérdése:

Kaphatok valamit, ha epilepsziás rohamot váltok ki valakinél és ebbe belehal?

Figyelt kérdés
A minap villogtattam a telefonom vakuját és a szobatársam koliban mondta, haggyam abba, mert a végén úgy dönt , hogyrohamot kap és gondatlansággal elkövetett gyilkossággal elvissznek... és modom ezt meg kell kérdezni itt a tudás forrásánál. Szóval csak ennyi lenne, a válaszokat szívesen várom.

2019. febr. 14. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha bizonyítható, hogy tudtál a betegségről, és direkt idézted elő, és tényleg belehal, bele rokkan, vagy megsérül, akkor igen!
2019. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
HA tudod valakiről, h epilepsziás, és azt is, hogy a telefonvillogtatás rohamot okoz, sőt ezt még közli is veled az illető, de te ennek ellenére direkt tovább csinálod, akkor igen, lecsukhatnak szándékos emberölésért. Mondjuk egy igazi epilepsziás nem fogja tétlenül nézni a villogást. Vagy kimegy, vagy elfordul, vagy eltakarja a szemét, vagy kiüti a kezedből a telót.
2019. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Én meg pofán bnálak simán. Anyádnak villogj otthon.
2019. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Ráadásul ilyesmivel abból is kiválthatsz rohamot, akinek addig nem volt. Remélem azóta pofánb*szott valaki.
2019. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez hülyeség, az epilepsziás rohamba nem lehet belehalni. Lezajlik a roham és ennyi.
2019. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%

Életetekben nem vertetek pofán senkit, ha nem így lenne nem itt vernétek a nyálatokat. Sok csicska.

Amúgy úgy van ahogy a többiek írták, ha direkt csinálod csak akkor lehet baj. A szobatársad amúgy túlreagálta, mégis honnan kéne neked ezt tudni?

2019. febr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A válaszadók egy részének üzenem sok bánattal, nem vertek azóta pofán... ezt még én is sajnálom. Ettől függetlenül köszönöm a válaszokat,a szobatársam ne epilepsziás inkább csak fáradr volt, és még mindig makulátlan szobatársi kapcsolatunk van. Legyetek áldottak, az ég veletek!
2019. febr. 15. 12:58
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha csak ketten vannak,és az egyikük meghal,nehezen lehetne bebizonyitani hogy mit csinált a másik,mivel a halott nem tudja megvádolni semmivel sem.
2019. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Magába a rohamba kevès esellyel hal bele valaki,viszont a körülmények miatt nem lehetetlen. Én epis vagyok,és próbálok mindig úgy közlekedni,és olyan dolgokat csinálni,hogy tudom,bármikor elveszíthetem az eszméletemet,és olyankor ne egy kamion elé essek ki,vagy ne essek le magasról. Sajnos sok a veszély forrás.

Ha a társad csak a szobában az ágyon ült,abba nem halt volna bele,viszont erre vigyázz,ha ezzel hūlyéskedsz,mert lehetnek súlyos következményei is.

2019. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%

A fingszagodtól előbb kapunk rohamot...

*egy másik szobatárs

(Kommentháború 3.. 2.. 1..)

2019. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!