Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen undorító, rossz...

Miért ilyen undorító, rossz indulatúak az emberek Anotalkon? Főleg a lányok.

Figyelt kérdés

Elnézést a hölgyektől, de mivel fiú vagyok, így én a női oldalt látom. És róluk azt feltételezném, hogy normálisabbak nálunk, fiúknál de K*ra nem!


Szeretek chatelni, ismerkedni, de mára ez teljesen lehetetlen, legalábbis anotalkon.


Fél napok, vagy napok (általában hétvégén) telnek, hogy komolyan SENKIVEL egy értelmes mondatot nem tudok váltani. Sokszor mintha fogyatékosokkal beszélnék.


De a főbb dolgok amik előfordulnak:


- Azonnal kilépnek, vagy direkt, amikor látják, hogy írok

- Leanyáznak ok nélkül, sokszor már a kezdés elején

- Próbálnak lefagyasztani azzal, hogy egy betűt nyomogatnak, vagy összevissza betűket nyomogatnak, vagy a kérdések gombbal bombáznak

- Nem használnak kérdőjelet (Ilyenkor automatikusan kilépek)

- Random megkérdezik mekkora a farkam, vagy beírják hogy "Sex"

- Hirdetést, többnyire szexuális tartalmú dolgot tolnak a képembe.

Stb


Szóval tényleg ez hogy lehet? Ha napokat lennék fent, tuti 1 értelmes beszélgetés se lenne.


Másnál is ez van, vagy én fogom ki a leghülyébbeket?

És mondom ezek a NŐK!



2019. febr. 15. 19:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

unják már biztos az ezredik "honnan? korod? kiló?"

Ne te érdeklődj utána. Azért van ott, mert nincs élete, és unatkozik, szórakozni akar. Ne te érdeklődj utána, a kíváncsiságát próbáld feltűzelni, azt hogy állítasz magadról valami hülyeséget. De ne is válaszolj egyből a kérdésre, csak ha újból felteszi, akkor tényleg érdekli. Persze nem ismered, és nem tudod ki milyen állítás fog meg. Mi érdekli az embert, pénz piina faasz. Minden motivációja mögött ezen valamelyike van, szóval nyíthatsz olyannal "Azt hittem ötmillió forint boldoggá tesz" , "Azt hittem 21 centivel boldoggá tehetem Manci nénit" Persze, lehet belemegy a játékba, és kérdez, mert érteni akarja. Jó fantázia nélkül fel se menj ilyen oldalra, mert a kutyát nem érdekli az ezerszer feltett kérdések "mivel foglalkozol, korod, hol laksz"

2019. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Hiába hangsúlyozod, hogy ezek nők, simán lehetnek kamuprofilos férfiak :)
2019. febr. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
Mert szociopata görcsök. A kutyának se kellenek
2019. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én egy társkeresőre voltam felregisztrálva. Na ott mindenféle nemzetiségű volt, volt aki azzal indította a beszélgetést, hogy elküldte a f.rkáról a képét.

Ha meg elindult egy beszélgetés egy normálisnak tűnő sráccal később kiderült, hogy nem gondolja komolyan, bikinis képeket kért stb...

De persze azért voltak normálisak is , egy kettő , nem sok. Külföldiek közül egy peruival beszélgettem aki egész normális volt, nem jött szexuális tartalmú kérdésekkel, csak egyszerűen beszélgettünk normális dolgokról.

Az internet már csak ilyen, a szenny a neten gyűlik össze a legjobban.

Azért remélem kifogsz majd normális lányt is.

2019. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%

A férfi oldalt kb körül tudom írni egy unalmas délutáni anotalkos időelütás alaján: "b.a.szni akarok b.a.szni akarok b.a.szni akarok b.a.szni akarok B.A.SZNI AKAROK!!!............... neharagudj, érdekel az animal szex???????" szóval nyugodtan hagyjuk le a "főleg lányok"ozást, oksika? :)


És azért ilyenek az emberek ott, mert nem az értelmiség legjava szokta ott eltölteni az ideje nagy részét.

2019. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Felmentem erre az anotalkra.

A nőkkel nem tudtam beszélgetni, pár perc után mind kiléptek. Én is nő vagyok.


A férfiak a következők voltak:

,, kapcsolatot keresek lehetőleg jó csajt akinek nagy melle van''

Ahogy megírtam, hogy nekem nincsenek nagy dudáim egy perc után ki is lépett.

Aztán volt olyan tőlem fiatalabb fiú aki azt kérdezte mennyibe kerülök 10.000 Forint elég lesz e a szexre? Miután megírtam neki, hogy kérdezze meg a főstr.ici apját ott ahol az anyja épp álldogál a sarkon , én kiléptem. :D


Volt olyan aki rögtön azután, hogy megtudta van barátom szépen kilépett, pedig ő már házas volt 2 gyerekkel. Ez is ''férfi'' volt...


Utána még próbálkoztam de egyikkel se tartott tovább 5 percnél a beszélgetés.

Fiatalabbak voltak többségben.

Erről ennyit.:) Nem csak a nők szemetek anotalkon ,hidd el. Van bőven férfi is akikkel jobb lenne nem is beszélni ezen az oldalon sem.

2019. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"- Random megkérdezik mekkora a farkam, vagy beírják hogy "Sex"


- Hirdetést, többnyire szexuális tartalmú dolgot tolnak a képembe."

Óó... Bárcsak úgy lenne barátom.. :)

Azok meleg fiúk.

2020. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!