Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sose fogom kinőni ezt a...

Sose fogom kinőni ezt a mániákus rajongás, szerelmet?

Figyelt kérdés

11 éves voltam mikor megláttam ezt a sztárt. Nos, én akkor totál belehabarodtam, ami 11 éves kislánynál tök normális. De a mai napig követem, imádom, 300 képet tartok róla a gépemen, mindent tudok róla és nem tellik elúgy nap, hogy 3-4 órát ne foglalkozzak vele. Volt közben 2 kapcsolatom is, akkor egy csöppnyit háttérbe szorult, de bevallom, néha jobb róla álmodozni, meg fanfictionokat írni, mint az igazi srácok. Hisz ő nem bánt meg soha. Tudom, hogy ez buta képzelgés, de leragadtam. Pszichiátriai eset vagyok?

19 éves vagyok már ez a legnagyobb gáz az egészben.


2019. febr. 15. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd már le hogy ki az
2019. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi lennék, hogy ki az illető.:)

Amúgy attól is függ, hogy kinövöd-e, hogy ez az illető mit képvisel. Te is megkomolyodsz majd és mások lesznek a prioritások, változol és elszürkülnek majd olyan dolgok és személyek, amikért korábbab akár rajongtál is.

2019. febr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gondolom, ez egyfajta menekülés.én 19 éves korban ezt már nem látom egészségesnek.próbálj kevesebbet foglalkozni vele, pl. menj el dolgozni napi 4 órában, ahelyett, hogy elfecsérelnéd az idődet. a pénzből meg fizess egy pszichológust.
2019. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kizcar ***** válasza:

Én is voltam sokáig plátóin szerelmes. Bár nem sztárba.

Mikor megismertem, ledöbbentem mennyire nem hasonlítunk, nem passzolunk egymáshoz. Így sikerült elfelejtenem olyan 24 éves koromra.

Inkább próbáltam nyitni és megtalálni azt akivel szeretni tudjuk egymást.

28 éves koromra sikerült is.

Ezek a dolgok amiket leírtál 26 éves korodra "kinövöd".

Ez olyan mint, amikor már manapság se csinálod azt amit 10 éves korod előtt.

Remélem tudtam segíteni.

2021. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!