Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem ismeri senki a Twittert?

Figyelt kérdés

Vagyis nyilván, rengetegen ismerik, de szerintem a magyar internetezők 80%-a azt mondaná, hogy "valamikor egyszer regisztrált, de kb sosem használta". És mégis például az USA-ban nagyon-nagyon elterjedt dolog, és furcsa, hogy hozzánk valamiért nem jutott el/nem sikerült befogadnunk.


Mi lehet ennek az oka?

Ti használjátok?


2019. febr. 16. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem használom, ugyan van egy profilom aminek az email címét már nem hasznélom és a jelszavát se tudom :P


Egyszerűen nem terjedt el.

2019. febr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Használom. Nagyon jó. Kevesen tudják.
2019. febr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Közép és kelet európában kevéssé felkapott. Én is használom, mivel nemzetközi szinten aktív munkám van.
2019. febr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy Magyarországon nem (volt korábban se) olyan jó a marketingje, mint a facénak meg a többinek, amiket itt többen használnak.
2019. febr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is regisztráltam egyszer, de már nem tudnék belépni:D. Viszont szoktam nézni, csak nem tweetelek semmit.
2019. febr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 nemaRendőrség ***** válasza:
46%
Senki nem akar szövegeket megosztani, csak képeket. Ezért nyom le mindent az Instagram meg snapchat
2019. febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert ott nem kapsz lajkot, nem tudsz egot fenyezni :D

Mai napig eleg aktivan hasznalom.

2019. febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy nem, egy csomo likot kaptam mar a jancsimra. csajoktól! (is)
2019. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én használom időnként, követem rajta a kedvenc zenekarjaimat, írókat, youtubereket. Viszont nem bántásból, de én tudok angolul, és sok ismerősöm nem használja, mert ha egyszer nem érti akit kiírnak, magyar posztot meg alig talál, akkor nem megy fel. Ez mellett ott a Facebook, hogy egymással beszélgessenek, minek nekik még egy platform amin tudnak? Én például a tumblrt nem értem, ha idézetes képeket akarok azt bárhol megtalálom.
2019. febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"ha egyszer nem érti akit kiírnak, magyar posztot meg alig talál, akkor nem megy fel"

Igen, erre én is gondoltam, de tulajdonképpen a face se magyarul kezdődött... Úgyhogy ha valaki rászoktatná a magyarokat a twitterre is, akkor azok is találnának ott számukra érthető posztokat, akik nem tudnak angolul.

2019. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!