Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Senki nem néz már animéket...

Senki nem néz már animéket Magyarországon?

Figyelt kérdés
Vagy miért nem szinkronizálják már le végre a régi és főleg az új animéket? Nem is beszélve azokról amiket be sem fejeztek. Nem kell a pénz a szinkronhangosoknak vagy mi? :)

2019. febr. 1. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem nézi magyar szinkronnal. Majdnem mindenki japán szinkronnal és angol v. magyar felirattal nézi.
2019. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igény szinkronos animére. Amúgy ha lenne magyar csatorna amely felirattal adna animéket, én nézném
2019. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tom. Az anime rendkivül VESZÉLYES hatással van az ember tudatára agyára. Beszippant és mindent tökéletesen elhiszel utána amit egy buta anime mutat. Fuu az a sok ember mondoconon annYira egy xd mindegy de akkoris a média így hatással van az emberi tömegre.
2019. febr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a napi 56 ezer animés kérdés itt gyk-n bizonyítja, hogy senkit nem érdekel már a téma. Még véletlenül sem az az oka, hogy a magyar szinkron az igénytelenség csúcsa, aminél talán csak a román és török rosszabb, és ez hatványozottan igaz animációs filmekre.
2019. febr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Animét nézni nem japán szinkronnal olyan, mintha chilisbabot ennél bab nélkül :D
2019. febr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Én szeretem magyar szinkronnal nézni de mivel már nincs mit néznem ezért már egy jó ideje csak feliratosan nézem de néha jól esik vissza nézni egy pár animet szinkronosan
2019. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!