Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek minden embert...

Szerintetek minden embert képesek szépnek látni?

Figyelt kérdés
Hisztek abban, hogy minden embert tud legalább egy-két ember szépnek látni?
2019. febr. 17. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem igen.
2019. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
A szépség szubjektív. Mindenkinek más tetszik. Bár manapság a divatipar által beállított szépséget követik sokan, nekem az pont nem jön be. Jobban szeretem a természetes szépséget és sokkal gyakrabban látom az ilyeneket szépnek akkor is, ha mindenki más meg nem.
2019. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Na vajon miért pontoztátok le a 2. hozzászólót?????

Igenis mindenkinek más tetszik. Csak aki nem ért hozzá az megy a divat szépség után.

2019. febr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Aki kifejezetten ronda, azt senki nem látja szépnek, mivel az élet nem egy Disney mese.
2019. febr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szépnek nem feltétlenül, de szimpatikus lehet bárki, a külsejétől függetlenül.
2019. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkiben van valami szép, még akkor is, ha nem a klasszikus értelemben vett szép külsővel rendelkezik. Ehhez viszont a felszínről tovább kell jutni, és meglátni az apró dolgokat, gesztusokat, gondolkodást, magatartást.
2019. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szépség annyira csak a külsőn múlna, nem látnánk a filmek főhőseit sem egyre szimpatikusabbnak és szerethetőbbnek ahogy egyre jobban megismerjük a karaktert. Ilyenkor sem úgy működünk, hogy hát ronda, de kedveljük, hanem megszépül előttünk, akkor is ha a külseje nem változott közben. A valóság is olyan, hogy akit szeretünk, azt nem tudjuk csúnyának látni. Aki meg nem akarja megismerni az embert, az mindegy kit milyennek lát.
2019. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7. Nekem volt már olyan, hogy egy filmben/sorozatban egy karaktert csúnyának láttam, viszont ahogyan "megismertem" utána tök szimpatikus lett és úgy voltam vele, hogy egész szép/helyes.:D


Szerintem mindent embert láthat szépnek 1-2 ember. Vannak olyanok, akiket többen látnak szépnek, mert esztétikusabbak, de ettől függetlenül lehet mindenkit szépnek látni.

2019. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Akit szeretsz, azt szépnek látod. Pl a szülők a csúnyácska gyerekeiket. De minden gyerek is a saját anyját látja a legszebbnek. A barátaidat se látod ocsmánynak, pedig biztos nem csak szép emberek vesznek körbe.
2019. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen. Sandra Bullock is megmondta:

"Mindenkit a tökéletlenségei tesznek széppé."

2019. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!