Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a külvilágtól várok...

Miért a külvilágtól várok megerősítést?

Figyelt kérdés

Lassan 19 éves leszek. Eddig nem voltam egy hú de nagyon karakteres pali, kövér voltam és nem volt bennem semmi szépség. Igazából egész általánosban le sem sz...

Most így középsuli utolsó évében kezdtem változni sokat. Szüleimtől megkapom, hogy igen is jól nézek ki és ugyan ezt pár baráttól is. De valahogy jobban érdekelne a külvilág általi vélemény. De onnan sosem kapok, más ismerőseimmel ellentétben. Így magányosnak érzem magam, nem igazán merek kezdeményezni sem, mert nem hiszem el, hogy van bennem valami külsőleg. Ez később még változhat?



2019. febr. 17. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem bízol magadban, azért fontos a külvilág megerősítése.
2019. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne aggòdj,èn szèp vagyok,mègis vágyom a visszajelzèsekre,különben tuti nem èreznèm magam szèpnek.

Valahol olvastam egyszer,hogy a visszajelzésekre igenis szüksége van az embereknek.

Szerintem,ahol csak teheted lègy udvarias,attól is nőni fog az önbizalmad.

Nekem az a vèlemènyem,hogy a belső èrtèkek a legfontosabbak...a kisugárzás!

2019. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!