Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eddig mi ellen lázadtam? Mit...

Eddig mi ellen lázadtam? Mit akartam legyőzni?

Figyelt kérdés

Mindig azt láttam ami a háttérben zajlik, mélyen a felszín alatt. Sokáig abban hittem, hogy van jóság és alattomos gonoszság de becsaptam magam mert ez csak a felszín. Alatta ott egy sokkal kifinomultabb világ, egy jó világ amiben egysêg lüktet. Valamiért támadásnak értékelték a változás néhány mozzanatát, zsarnokokban és elnyomókban hittem. Valami történt velem, annyira önmagam akartam lenni, hogy (ezt nem tudom megfogalmazni) Rájöttem hogy én voltam a zsarnok és az elnyomó, hogy a szívem felett uralkodtam.


Volt már valakinek hasonló élménye?



#szív #furcsaság #ellenségképzet
2019. febr. 17. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ellen lázadtál. Nem derül ki.
2019. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem voltál kiközösítve régebben, vagy nem vagy az most?

Ez úgy hangzik, mintha valamire haragudtál volna vagy valakire, és amikor lebírtad a dühöd, vetted a fáradtságot hogy mögé nézz a dolgoknak. Ez jó, mert most már szélesebb lett ezzel is a látóköröd.

Ha nem tudod pontosan a lázadás okát, valószínűleg elsiklottál valami fölött ami esetleg érzelmi alapú időszak volt, amiben mindent fekete-fehéren láttál.

A lényeg hogy fejlődtél. Nem muszáj az okán rágódni, majd később ezt is átlátod és rájössz magadtól. Ezeknek a dolgoknak az indokai méllyen el vannak rejtve az emberben és csak önmagad tudod megtalálni rá a választ, vagy ha megkérdezel egy pszihológust, bár az se tud annyit tenni ez érdekében, mint te magad.

2019. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a rózsaszín bolyhos unikornisok ellen, de ebben nem vagyok biztos. Ha küldesz egy képet a tenyeredről, megmondom neked.
2019. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
te nem ismered a szivet
2019. febr. 23. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!